Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettetek 1éveseteknek...

Mit vettetek 1éveseteknek szülinapjára?

Figyelt kérdés
kislányomnak keresek szülinapi ajándékot. de nem tudom mit vegyek neki

2014. jan. 2. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szülőkaros triciklit.
2014. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Godolom megvan mindene. Nem értem én mindig tudok vásárolni a gyerekemnek , mit itt kell ezt megkérdezni, ez nagyon gáz, mások mondják meg h mit vegyél , milyen szülő az ilyen
2014. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Triciklit.
2014. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kedves 2-es én csak tippeket kérek nem pedig azt hogy ők szabják meg mit vegyek. nem a te véleményedre voltam kíváncsi ha nem tudsz rendes választ adni akkor ne is írj semmit.
2014. jan. 2. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:

én unokahugomnak ágyneműt vettem, mert rengeteg a játéka, és 1 évesen még csak minimálisan tud örülni egy 34. játéknak :) a másik unokahugomnak pedig a Régió Jétékboltban vettünk egy mozdonyt, amit lehet húzni és mindenféle zenéket játszik közben (halk üzemmód is van).

Meg vettünk neki egy mini rózsaszín válltáskát mert mindenből ki be pakolászik. Az összes drága ajándék közül ez volt nála a sláger hetekig :)

2014. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja és a gyurma nagyon megy náluk, azt még javaslom, igaz az egyik már másfél éves a másik már 3, de talán ebben a korban is jó ajándék lehet
2014. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én babám ezt 9 hónaposan kapta és nagyon szereti :

[link]

1 évesen pedig biztos még jobban élvezi majd mert akkor már ő maga tudja hajtani!


Kedves 2-es!

Egyébként én is szívesen olvasok ötleteket, első babával nem ismerhetek minden játékot, illetve lehet nekem tetszik valami, viszont a tapasztalatok alapján a babáknak egyáltalán nem, ezért én is megkérdezném mik a tapasztalatok, és örülnék az ötleteknek mert lehet nekem az éppen soha nem jutna eszembe!

Ja, és mi köze ennek ahhoz, hogy ki milyen anya??!

2014. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi a kisfiunknak hintát vettünk az első szülinapjára olyat amit az ajtófélfára kell kampóval rögzíteni. Imádja azóta is.Most lesz 15 hós. Meg kapott könyveket, meg rajztáblát(mágnesest), fogókás puzzlet. Kismotort kapott a kisfiam, meg építőkockákat.

1 hónappal később volt a keresztlányom egy éves, ő pedig szintén hintát kapott. Meg mi vettünk neki Eperke babát, nagyot, meg golyóhúzogatós játékot, pónilovat, ami nyerít.


Ez mind mind hasznos játék!

Én is üzenem annak hűűű, de tapasztalt anyukáknak, hogy ne legyen olyan helyzetben sose, hogy tanácsot kelljen kérnie. Nem is értem miért van itt???!!!

2014. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi ilyen ugráló gumi lovat vettünk neki.

[link]

2014. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Triciklit kapott.
2014. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!