Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget újonnan, vagy...

Játszószőnyeget újonnan, vagy vateráról érdemes venni? Beleszámolva a postaköltséget is, ilyenre gondoltam

Figyelt kérdés

nemtudom mennyibekerülnek csak párat láttam az 10 fölött volt


[link]


2009. nov. 29. 14:08
 1/7 A kérdező kommentje:
2009. nov. 29. 14:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem lesz egy eladó nemsokára...:) Egyébként vateráról nyugodtan vásárolhatsz.


Ilyen van: [link]

2009. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és te mennyiért adnád?
2009. nov. 29. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
6000, a bárány kolompol, hátul az a dínó lehúzható és visszafelé rezeg, akkor van még egy rágóka, a paci csörög, elöl az a nagy játék zenél, / több zene, azt hiszem 3 /. Akkor van egy napocska, ami a kis képen látszik, az egyik fele tükör. A szőnyeg közepén, van egy gomb, amit ha sikerül megnyomni, vagy úgy ráfeküdni sípol, meg még van magán a szőnyegen 2 dolog ami zörög.
2009. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és méretileg mekkora?
2009. nov. 29. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A mérete: 78*88 cm, a 2 ív találkozásánál 40 cm magas. Az íveken van 4 lyuk, szóval különböző magasságokra tudod tenni a játékokat. Én volt, hogy nem a lyukba akasztottam, hanem külön felkötöttem.
2009. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Írtam neked privátba,ha érdekel,akkor írj.Szép napot!

2009. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!