Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám a hal jegyben...

Ha a babám a hal jegyben született, milyen gyerek, felnőtt lesz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit macerás természet, visszahúzódó, de intelligens, szorgalmas, körültekintő. Kicsit jellező rájuk az önbizalomhiány is.
2009. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csak az számít, hogy milyen jegyben született, hanem az aszcendense is. Meg persze a nevelés, környezet is hatással lesz rá!
2009. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz eset lesz:)
2009. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A családban van sok Hal jegyben született, ők szerintem: nagyon érzékenyek érzelmileg, intelligensek, diplomatikusak. Alárendelt szerepekben jobbak, ha ez így érthetőbb nem vezetői alkatok.

2009. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Halak jegyű vagyok. Nagyon érzékeny, mély érzésű, empatikus ember, ami nagyon sok problémát, sírást és szorongást is okoz egyben. Nehezen mondok nemet, nem merem megbántani az embereket még a véleményemmel sem. Elég sodródó vagyok, csendes, visszahúzódó. De nagyon szerethető jellem a Halak, ne ijesszenek meg a felsorolt tulajdonságok. Természetesen az egész horoszkópot kell figyelembe venni mind a 10 planétával. Jaaaaa, és a legfontosabb, kicsit elvarázsolt, nagy álmodozó a Halak kislány, a kisfiúk is, és túl romantikusak is tudnak lenni sokan.
2009. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a párom halak, de egyik sem jellemző rá amit itt leírtak.
2009. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én pici fiam, és az apukája is halacska, szóval vannak tapasztalataim bőven! :)


A halak baba nagyon igényli a visszajelzéseket a szüleitől. Mindig meg kell dícsérni, ha valamit jól csinál, ettől szárnyra kap! Ismeretlenek előtt visszahúzódó, szégyenlős lehet, de a szerettei között szeret mindig a középpontban lenni. Imád bohóckodni, nagyon kreatív, de az egyedüllétet nem bírja, ha már 2 percre egyedül marad a szobában, sírni kezd.

Nagyon jószívű, szeret adni.

Álmodozó jellem, gyerekként néha nehéz rávenni, hogy egy adott dologra figyeljen. Sértődékeny, hisztire hajlamos, de mivel a szerettei véleménye nagyon fontos neki, és hihetetlen módon igényli a szeretetet, ezért a hisztije kezelhető.


Felnőttként egy élő érzelemmérő antenna... Fogékony az ezotéria iránt, és még mindig álmodozásra hajlamos. Nagyon fonttos, hogy már gyerekkorában eltereljék egy neki megfelelő szakma irányába, ugyanis szinte bármiben sikeres lehet, ha a környezetétől elég pozitív visszajelzést kap, felnőttként viszont nehezen fog bele valami újba. Nem szeret dönteni. Érzékeny, és még most is igényli az elismerést. Igazi művészlélek, és nagyon szerethető, segítőkész, családcentrikus ember.

2009. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!