Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg a babámat...

Hogyan tanítsam meg a babámat egyedül kanállal enni?

Figyelt kérdés

18 hónapos és azt hallottam, hogy ilyenkor már egyedül kell enniük, viszont az enyém még csak néha talál be a szájába és inkább csak játszik a kanállal minthogy rendesen egyen.

Milyen trükkök léteznek evés tanításra?


2014. jan. 4. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem kell tudnia kanállal enni. Ha nem akar, csak játszik, akkor szerintem trükközni sem kellene, mert egyszerűen nem akarja, nem érett meg rá. Nincs elkésve, nyugi!
2014. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd. Majd megtanulja. Eleinte nálunk is több kaja landolt az ölében, mint a szájában. Én az csináltam, hogy kapott egy kanalat a kezébe, hogy próbálkozzon ha akar, egy másikkal pedig én etettem. De ha nem akarja magától csinálni még, akkor nem kell erőltetni. Hidd el nem fogod mindig te etetni :-)
2014. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezébe a kanál és gyakorol, kisfiam 1 évesen kezdte a gyakorlást,semmi esetre sem engedte,hogy én etessem csak a levesnél,az elején az egész konyha olyan volt,aztán szépen megtanulta 16 hónaposan már elég ügyes volt mikor a bölcsit kezdte kanállal és villával,utána még többet ügyesedett.Nincs trükk gyakorlás ennyi,az elején még nem nagyon fog menni.
2014. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!