Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kis segitseg kellene a...

Egy kis segitseg kellene a Sinlac-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A 4 honapos babam bukos es a dokink ket fele receptet irt fel meg egyszer h probaljuk meg vmelyiket, mert ha az egyik nem valik be akkor ott a masik. A Nutritont es a Sinlac-ot. A Nutritont hasznaltuk eddig. Viszont hnapra pont elfogyott es eszembe jutott h megvan meg a masik recept is. Azt hogyan kell hasznalni? Csak anyatejes a pici. 200 ml-t szokott enni. Abba mennyit kell kevernem h meg a cumisuvegen is atjojjon? (babam nem valogatos, mert elfogadja a cumisuveget es a cicit is). Ti h csinaltatok? Ez meg nem hozzataplalas ugye?
2013. dec. 18. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Sinlacot leginkább kanalazni szokták, mivel tejpép állagú (emlékeim szerint így is ajánlják a dobozon). Próbálhatod hígra, de akkor szerintem a bukáson nem segít.

És a védőnőm szerint hozzátáplálásnak számít, hiszen nem anyatej., így ő 6 hónapos kortól támogatja.

2013. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írass sinemilt, az olcsóbb és uaz, mint a sinlac.

Lányomnak én akkor adtam szopi után, amikor már nem voltelég neki a tejcsi, vacsorára adtam, kb 8 hónapos koráig. Mi későn 6 hónaposan kezdtük a kanalazást- Csak vízzel péppé keverve adtam kanállal+esetleg egy kis gyümölcs, rá is van írva asszem,hogy cumisüvegbe nem ajánlott. Egyébként főzelékhez is kevertem később, volt olyan főzelék, amit ezzel jobban megettek.

2013. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De, ez hozzátáplálás. Én kanalazva is adom a babámnak, meg üvegből is.

Én üvegbe úgy mérem, hogy 150 ml vízhez 5 tápszeres kanál (mint a tápszert, 30 ml-enként 1 kanál). Ez lassan, de átjön a 3-as cumin.

2013. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!