Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez ellenőrzés volt, nem e...

Ez ellenőrzés volt, nem e nyúzom a babámat?

Figyelt kérdés

Éjjel felkelt fél 3 kor a babám evés után 2 órával és mire rá jöttem hogy mi a baja addigra úgy ordított mint a sakál.

Hát ki volt pisilve és át kellet öltöztetnem ami nem tetszett neki.

Nem nagyon lehetett észre venni akkora mértékben volt pisis de őt zavarta.

Ráadásul érdekes mert alig volt pisi a pelusban és bal oldalt hátul volt kipisilve.

Én elsőre arra gondoltam hogy éhes mert éjjel a 2 etetéskor összesen 120 ml-rt evett meg babám aki 3 hónapos múlt.

A nagy ordítással felkeltett mindenkit a házban, anyósom bekopogott nem válaszoltam rögtön mert el voltam foglalva a babám öltöztetésével és már rögtön nyitott is be a szobámba, látta hogy öltöztetem és fordult és ment.

Rá 1 perc sem telt el, jön a férjem akit előtte való este küldtem ki a szobából mert nagyon horkolt.

Ő is kiváncsiskodott hogy mi a baj hogy így visít a gyerek.

De segíteni egyik sem segített semmiben.

Na és ők már vissza aludni nem bírtak, legalább is anyósom amúgy is korán kel így 1-2 órával még korábban kelt így.

A férjem ő is virrasztott volna de mivel dolgoznia kellett mennie így vissza aludt..

Azt nem értem ha segíteni úgysem tudnak akkor minek idegesítenek még a jelenlétükkel is?



2014. jan. 6. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem idegesíteni akartak, csak megnézték mi a baj, akár rosszul is lehettél volna, és nem tudsz felkelni vagy valami, ne láss rosszindulatot ott, ahol nincs.
2014. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miben segítettek volna ? Elküldtek volna és ők öltöztették volna tovább a gyereket? Természetes, hogy megnézték, miért visít a baba? Feleslegesen hisztizel.
2014. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit túl reagáltad :-) Csak megnézték hogy nincs e komolyabb probléma. De mivel látták hogy semmi különös, igy visszamertek feküdni:-) Ne láss mindenben rosszat! ! Kezdj el picit foglalkozni a lelkedel!!! :-)
2014. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak megnézték hogy nincs-e gond, nem kell felkapni a vizet rögtön. És ilyen kifejezés hogy "ki volt pisilve" nincsen.
2014. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ennél nagyobb baj ne legyen-de legalább kiirtad magadból
2014. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni akartak, örülj neki. Nem tudhatják, hogy idegesít téged a jelenlétük.
2014. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjatok pl hogy mi a a dolog amit figyelembe kéne venni!
2014. jan. 6. 08:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Hú kérdező, itt kivételesen nem az anyóssal, hanem veled van a gond.

Iszonyatosan túlreagálod a dolgot, igaza van az előző válaszolóknak.

Jobb szeretnéd, ha soha senki rád sem nézne, nem segítene??

Mivel látták, uralod a helyzetet, ez volt a legtapintatosabb megoldás, hogy csendben hagytak tovább magatokra.

Ha meg senki rád nem nézett volna, akkor olyan kérdést írtál volna ki, hogy éjjel üvöltött a babád és senki le se sz*rta, aludtak tovább, hogy lehetnek ilyen tapintatlanok?

2014. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megnézték, hogy baj van e, ennyi. Aggódtak.
2014. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én reagáltam csak túl.

2014. jan. 6. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!