Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 2 hónaposommal?

Mit csináljak 2 hónaposommal?

Figyelt kérdés
Amikor ébren van, mit csináljunk? Kettesben vagyunk. Nem vagyok az a kreatív óvónéni fajta, akinek mindenre van játékötlete. Beszélni sem szeretek magamban, de néha erőltetem, miatta. Kicsit uncsinak tartom magam, szeretném szórakoztatni, de nem tudom, mivel? Sokat alszik, de amikor ébren van, akkor csak nézzük egymást, néha mesélek neki valamit, amiket rázok neki játékot, nem érdekli. Minden ötletet szívesen fogadok.
2014. jan. 6. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
2 hónaposan még aztsem tudja hogy merre van arcal. Nem kell mindig beszélni szórakoztatni, hagyni kell egy kicsit hadd legyel el a saját világában..
2014. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hónaposan semmi más nem kell neki mint cici meg alvás:)
2014. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ameddig nem muszaj addig ne szorakoztasd! Kb 2 honap mulva jelezni fogja hogy unatkozik! Raersz majd akkor szorakoztatni! Nekem 2 csemetem van. A kicsi most fel eves. 4 honapis koraig evett, aludt, lesekedett magaba. Azota 15 percenkent mashova kell tenni, mas pozituraba. Sokat szorakoztatom vagy hordozom magamon es nezi mit matatok. Ez utobbi a kedvence
2014. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ket honaposom van, nem ertek egyet az elozokkel. Sztem enekelj dalokat, mondj mondokakat. En amikor csak ugy beszelek hozza,akkor hangosan kimondom a gondolataimat. Meset is olvashatsz neki. Targyakat, jatekokat mutatok, zorgetek neki.Tornaztatom, hasra forditom nezelodni. Vigyorogva beszelni, bohockodni nagyon megeri, mert mosollyal, kacajjal reagal!
2014. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Épp most akartam én is felrakni ezt a kérdést. Viszont én sokat beszélek hozzá, énekelek, de néha már nem birok és attól félek, hogy unatkozik. Persze hagyom,hogy nézelődjön is, legyen a saját kis világában, de sokszor hülyén érzem magam,hogy itt van mellettem és csak van magának.

Persze ő el van a képpel a falon és a dísszel az ülőgarnitúrán.


Én amikor tehetem mondókákat és énekeket keresgetek a neten, tanulgatom őket, hogy tudjam mivel lekötni. A játékok még úgysem érdeklik,mert nem tudja úgy megfogni sem.

2014. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én szoktam neki grimaszolni, arra nagyokat vigyorog hanggal! vagy a nyakát puszilgatni, vagy ölelkezni. Mivel nekem második gyerek, így hozzászoktam ahhoz, hogy beszélek hozzá, pedig én sem vagyok egy szószátyár.

amúgy meg elvan a játékaival, tehát olyan sokat nem szoktam még én sem játszani vele. Viszont rendszeresen énekelek neki, de csak azért, mert szeretek énekelni, még ha hamis is. :)

2014. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az én kislányom 3 hónapos 2 hónaposan már figyelt és mosolygott ha valaki beszélt hozzá 2 és fél hónaposan karácsony előtt pár nappal nézegette a kezecskéjét és elkezdett sokat beszélgetni is azóta is mondja, egyre többet beszél, és én már most észre veszem rajta hogy néha unatkozik.

Beszélj hozzá sokat attól sokat fejlődik, végül is az a dolgod ameddig vele vagy hogy neveljed, tanítsad, én se értek egyet az előzőekkel, nah jó ha esetleg 2 gyerek van akkor érthető az ő felfogásuk is , hiszen mind kettővel kell foglalkozni

2014. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!