Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a 18 és fél hónaposom...

Mi lehet a 18 és fél hónaposommal? Nem bírok vele.

Figyelt kérdés

Eddig is akaratos, aktív volt, nem bírt megmaradni egy helyben nem is ez a baj, de tegnap óta mintha kicserélték volna..

Nem hajlandó sapkát-kesztyűt kabátot venni ha megyünk a boltba, mindenért hisztizik, ha nem kapja meg azonnal, vagy nem az van, amit ő akar.

Egyik napról a másikra úgy megváltozott, h csak lesek.

Rombol mindent, asztalról röpül ami rajt van, ablakhoz-tükörhöz-tévéhez nekivág ami ér.

Állandóan cipeltetni akarja magát, én meg 20 hkm vagyok, és már nem igazán kellene ugye..

Nem értem mi van.

Szerintetek?



2013. dec. 2. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi történik, hogy kezd öntudatára ébredni.

Sok türelemre lesz szükséged a következő években, főleg hogy jön még egy pici.Lányom alig múlt 1 éves mikor ismét teherbe estem.23 hónap van a 2 gyerek között.

Az én kislányom is ilyen idősen kezdte a balhéit.

Mást nem tudsz tenni, mint hogy próbálod baleset mentessé tenni a szobát, és a lakást és folyamatosan figyelsz rá.Foglalkozz vele sokat.

Ha mentek sétálni akkor tedd babakocsiba..amíg bírja addig bírja..nálunk volt hogy a gyerek úgy ordított hogy haza kellett menni.Sőt vásárlás közben is ki kellett már sétálnom a boltból.

Nem könnyű, de ha következetes maradsz akkor idővel csitul.Nálunk még mindig nem múlt el igazán..csak várok és várok.A kisasszony 3 éves lesz Januárban.

2013. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsönek, mindenki mondja es tenyleg ez a kulcs a következetesseg. Fölösleges vele kiabalni vagy raütni a kezere, vagy lehajolni hozza es hosszasan ecsetelni h miert nem szabad (akkor csak azt szüri le hogyha rosszalkodom anya idejön es magyaraz nekem-ami meg jo is). Ha nem nyulkalhat fel az asztalra akkor akkkor se legyen szabad ha vendegek vannak, ha beleihat a poharadba amior viz van benne de ha kave akkor nem stb. Amikor durvul vagy csapkod akkor vedd el töle amit dobalt es szolj ra hogy ezt nem szabad. kb 1000x kell mire lesz eredmeny.
2013. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!