Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy egy 3 és fél...

Létezik hogy egy 3 és fél hónapos babának a szem foga elő akar bújni?

Figyelt kérdés

Linkelnétek nekem olyan baba fotókat ahol konkrétan a szem fog látszik mikor még nem törte át az ínyt!

Még egyetlen egy foga sincsen, de nyáladzik, ökle mindég a szájában, nyűgös, étvágytalan, nem akar aludni,



2014. jan. 6. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a szemfogak sokkal később jönnek. A fiam 19 hónapos és most jött ki a jobb alsó szemfog, pár nap és kijön a jobb felső is. Foga jöhet, bár 3 hónaposan az is ritka, de az nem a szemfog lesz.
2014. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég ritka, hogy a szemfog jön elsőnek. Általában az alsó egyesek bújnak ki először. Kisfiam 13 hónapos múlt, amikor jött a szemfoga.
2014. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy látod, hogy meg van dagadva a szemfog és fehér, az nem jelenti azt, hogy ki is fog jönni. A kisfiamnak egész kicsi korában már ugyanígy nézett ki a szemfogánál, még meg is jegyezte a védőnő, hogy csak nem az fog neki jönni, mert tényleg nagyon látszik, de nem jött előbb, mint ahogy kellett volna. Szóval ez ne zavarjon meg. Jobban látszik, de nem jelenti azt, hogy ki is fog bújni.

Sőt, az is lehet, hogy egy sem fog még neki kijönni. A nyűgösség, a nyálzás, az ökölrágcsa általában hónapokkal meg szokta előzni a tényleges fogkibújást. Nálunk is 2 és fél hónaposan kezdődött az egész mizéria, de tényleges fog csak 5 és fél hónaposan jött ki.

Szóval türelem és kitartás!:)

2014. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 és fél hónaposan jött ki mindkét gyerekem alsó metszőfoga. Sorban jöttek ki utána, a szemfogak asszem 10 hónapos korukra nőtt ki. De az én gyerekeim extrém korán növesztettek fogakat, ezzel ne kalkulálj:)
2014. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19 hónapos volt a lányom, mikor kinőtt a szemfoga. A metsző fog jönni szerintem.
2014. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!