Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit illik ilyenkor adni a...

Mit illik ilyenkor adni a védőnőnek illetve gyerekorvosnak?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kislányom, Egy éve járok ehhez a védőnőhöz, viszont most lakhelyet változtatok így védőnőhöz is máshoz kell mennünk majd.

A gyerekorvosunk marad, nem váltunk.

Ilyenkor illik valamit ajándékozni?

Pl. ajándékkosár vagy hasonlóak?

És Karácsony alkalmából amúgy is illik valamit adni a gyerekorvosnak?

Köszi előre is.


2009. nov. 30. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem miért kellene ajändékozni.Gondolj bele ha minden anya ajàndékot visz az orvosnak,akkor mennyi ajàndékot kap hirtelen?

Ha elköltöztök böven elég egy bucsuzàs pàr szoban,de hogy ne legyen neked kellemetlen vihetsz egy màsrkàsabb bon-bont.Ajàndékkosàr?

Én nem igen tudnék ejàndékkosàrra költeni.Hidd el nem kötelességed venni.

2009. nov. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés elött költöztem,de semmit nem adtam a védönönek. Föleg,hogy nem igazán érdemelt semmit. Mi még el se köszöntünk-búcsúztunk,mert nem úgy jött ki. Maximum egy bonbont vegyél,ahogy az elöttem szóló irta.
2009. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! ha a pénztárcád megengedi, és te úgy gondolod megérdemli a védőnő, akkor csináltass ajándékkosarat. Nekem nagyon sokat segített a védőnő az elején, főleg a szoptatásban, és amikor a névnapja volt, összeállítottam neki egy kisebb csomagot(olyan 3000ft értékben).
2009. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy semmit sem kell adni. Ez a feladatuk, ezért kapják a fizetésüket. Mért, amíg dolgoztál te is az összes ügyféltől kaptál karácsonyra ajándékot??? Manapság már túlságosan elterjedt, hogy az egészségügyben dolgozóknak plusz dolgokat kell adni. A tb fizetésével már kifizetted őket.
2009. nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem akarsz ajándékot adni, mert válaszolok?

MIért kellene??? a karácsony családi ünnep, a családodnak vegyél ajándékot.

nakem meg elment a védőnőm nyugdíjba, ő se adott nekem semmit, pedig ő ment el.

2009. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

örülök hogy sokakkal egy véleményen vagyok.

orvosnak csak akkor fizetek, ha magánban van. A védőnőknek pedig így is aranyéletük van, és olyannal még nem találkoztam aki bármit is érdemelet volna, pedig 7 igen HÉT védőnőm volt 1 terhesség alatt,

2009. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De jó! Végre nem csak azt olvasom, hogy hogyan pénzeljük mégjobban az orvosokat és a védőnőket.

Ha nagyon-nagyon hálás vagy valamiért a dokinak és a védőnőnek, akkor egy bon-bont adj maximum.

Én egyiknek sem adok semmit, mert soha semmiben nem segítettek. Nem azt mondom, egészséges a gyerk, de hasfájós volt, utána nem akart enni, de soha egy megnyugtató választ nem kaptam egyiktől sem.

2009. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. nov. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!