Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lecseréljem mózesrészt sportré...

Lecseréljem mózesrészt sportrészre?

Figyelt kérdés
Nincs még három hónapos a kisfiam,de úgy alakult,hogy eleve nagy baba volt,és nem fér el kényelmesen beöltöztetve a mózesrészben.Hauck babakocsinak van,amit sportrésszé is át lehet alakítani.Nagyon meg vagyok elégedve vele,kérdés az,hogy korai lenne átváltania sportrészre?Vettünk bele zsákot ami nem múmiazsák,de vastag és vízhatlan és erre jönne a babakocsi lábzsákja,van nagyon vastag plédünk is és az overál sem vékony.

#sportrész #mózesrész
2014. jan. 8. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megfázni nem fog, a kérdés inkább az, hogy hány fokban dönthető a sportrész
2014. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Itt nem az a kérdés hogy fázna-e benne, hogy kényelmes-e neki!?

Nekem 6 hónapos a fiam , 75 cm, 9 kg, most nőtte ki a Mózest. Még nem ül. A sport részben lecsúszik, mert nem teljesen vízszintesig dönthető, és ha bele rakom a bundazsákba, akkor meg nem tudom becsatolni, nem éri be az 5 pontos öv overálban, bundazsákban/múmia zsákban.

Én inkább s hordozót használom most, míg bele nem nő a sport részbe .

2014. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, h melyik Hauck kocsitok van? én is ezzel szemezgetek.
2014. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Miért nem a hordozóba rakjátok? Abból elvileg nem tud kicsúszni, bár bundazsák nem tudom, h mennyire fér bele.
2014. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hordózója még kényelmetlenebb neki,bundazsák sem fér bele majdnem teljesen vízszintesbe dönthető
2014. jan. 8. 09:46
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenünk van

2014. jan. 8. 09:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan! Én egy takaróval megpróbálnám még a fekvőfelületet vízszintesre alakítani. A takaró azért is jó, mert alulról véd a hideg ellen.
2014. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem belerakhatod

Tegyél az aljára vastag plédet,ami némileg megemeli a fenekét,nemcsúszik ki.

Ahogy olvastam mélyre dönthető,úgyhogy megoldható :-)

2014. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk az én fiam fél éves volt mikor már overáll szezon volt, de nem bundazsákot adtam rá, hanem overált, lábfejeset, ami vastag volt. Alá pléd és be is takartam. Nem fázott, sosem éreztem hidegnek semmiét mikor hazaértünk és levetköztettem.

Szóval így én simán be tudtam kötni.

Nekünk is hauck kocsink volt. Mózest kb 5 hónapig használtunk, aztán már csak a sport részét használtuk, leglejjebb tettem a háttámlát. Nekem a védő is mondta, hogy így jó, látta a kocsit. Amúgy azért alakult így mert elkezdett sírdogálni és nem tudtuk miért, aztán kézben megnyugodott, végül a sport részben meg tök jól elvolt, mert így egy kicsit jobban kilátott, mint a mózesben.

Sokan javasolják az autósülést, mi azt csak autóban használtuk, de ott ugyanúgy be kell kötni, mint a sport részben, ami szerintem kényelmesebb.

Nem tudom melyik hauckotok van, de mi végül lecseréltük, mert nagyon szűkös, főleg kabátban.

2014. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, közben látom belinkelted amitek van. Nekünk majdem ilyenünk volt, csak nem egybetolókaros, de tök ilyen.

Amúgy a leírásban az ülőrész újszülött kortól használható van, szóval bátran tedd bele.

2014. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!