Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosoprogramon mosod a...

Milyen mosoprogramon mosod a baba ruháit?

Figyelt kérdés
Van egy 7-8 éves gépem, amin 2 fajta program van és a höfokot lehet állitani. Most nézegettem a reklám ujságokat, és sok mosogepnel van Baby care program. Érdemes újat venni, vagy teljesen megfelel a régi is?!
2014. jan. 8. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A régi is jó. Ez is csak egy újabb reklámfogás.

Én 40fokon mosom a gyerekeim (4éves, 5hós)ruháit. Semmi bajuk se a gyerekeknek, se a ruháiknak.

2014. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40 fokon a színeseket, 60 fokon a fehéreken, ha amúgy jó a mosógéped és szépen mos, teljesen felesleges újat venni.
2014. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40 fokon mosom, ugyanazon a programon, ahol a sajátunkat
2014. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

emiatt nehogy vegyél! a babaprogramannyi,hogy tovább mos,magas hőfokon és duplán oblít! egy ilyen program 3 óra a mi gépünkon,ha nem tobb!

én is a sima programon mosok,amivel minden mást is, de duplán oblítek,igaz én a mieinket is. és az oblítő helyére ecetet ontok,ez semlegesíti a ruhában marad mosószert.

2014. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már máskor is szóba került itt a babaprogram. Akkor kibeszéltük, hogy ez parasztvakítás. Nehogy ezért lecseréld a gépet!

Kitűnő lesz hozzá a mostani géped.

Én sima 60 fokos programmal mosom a ruháit.

2014. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És én is ecetet használok öblítő helyett.
2014. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyémen van babaprogram de 60 meg 90 fokon mosná a ruhákat és kb 2 órás egy program.

Sima programon mosom újszülött kora óta. 30 fok 1000-es centrifuga.

2014. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!