Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 hónapos és 8 kg/70...

Kisfiam 4 hónapos és 8 kg/70 cm. Lassan kezd kicsi lenni neki a hordozó. Mit lehet tenni, ha már kinőtte, de még nem ül egyedül? Akkor még nem lehet megvenni neki a következő gyerekülést?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz olyan ülést, ami dönthető.
2009. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kiló és csak a dönthető ülés a megoldás. Az én kisfiam is u.e. 8 kiló és 70 cm, bár ő már 5 hónapos, de természetesen még nem ül. Talán még 1 hónapot kihúzunk a hordozóba, utána biztos újat kell vennünk, mert a fejecskéje már egész fent van a lába meg már lelóg:-(
2009. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második vagyok, az igen után a kiló szó nem oda akart menni! bocsi!
2009. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 0-18kg-ig ülések mind jók neki bár láttam már nem dönthetőt ami fura szerintem. Mindegy, dönthető legyen az a lényeg általában 0-18-as ülések 95%-ban olyanok.
2009. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is ebben a cipőben jártunk, ezért vettem Espiro Optima-t, ami 0-25 kg-ig jó. Nagyon megvagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom. Szerintem ez az az ülés, amit direkt ilyen problémákra találtak ki.


[link]

2009. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!