Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba úgy tud elaludni,...

Ha a baba úgy tud elaludni, hogy szorítja az ujjunkat de a "rongyit" nem szorítja akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit vicces gondolat de sokszor olvastam, hogy ha az anya hajával babrált a baba akkor hajasbabát tettek be mellé. A rongyit elengedi...de sokszor felébred és az nyugtatja meg, hogy odaadom az egyik ujjam amit megmarkol. Most szerezzek valahonnan egy műkezet???? hogy kell rászoktatni a rongyira?????

2014. jan. 8. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél másmilyen rongyit lehet nem jött be neki.
2014. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy nem szoktatnám. Azért az ujjad fogja, mert a tiéd. Meleg és Anyaillatú, a rongyi meg nem ahogy a műkéz sem. A közelségedre vágyik, ha fáj az ujjad, akkor inkább bújj össze vele, simogasd, vagy a kezét fogjad. Ezekre könnyebben át fog szokni, aztán ha eljön az ideje, akkor majd nem fogja ezt sem igényelni.
2014. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 2 éves kora óta fülezik. Ő úgy alszik el, hogy a fülemet, illetve a sajátját gyűri. Úgyhogy nálunk úgy történik az esetek 80 százalékában az elalvás, hogy kicsi fiam mellém fekszik, gyűri a fülem, majd pedig elalszik.:) És nem akarok neki műfület venni, ha neki így jó, hát aludjon el így.:) Aztán természetesen már nem kellek az alváshoz.:)
2014. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hajam túrkálja,markolja.Ez van.Apáé nem jó.
2014. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. A kérdésem komoly volt csak kicsit vicces dolgokat juttatott eszembe :) Attól féltem, hogy majd jön a leszúrás de olyan jót nevettem a műfülen :) Hú ez most jól esett. Olyan nehezen alszik el és arra gondoltam, hogy sok baba szereti a rongyit. Ő nem igazán érdeklődik iránta. Vagy lehet, hogy később fog. Még csak 3 hónapos. Nem az ujjam fáj. Csak jó lenne ha állandóan markolászhatná mert akkor könnyebben visszaaludna. Ez viszont nem lehetséges mert 2m-re van az ágyam az övétől. Ne erről most más jutott eszembe. A férjem mosolyog rajtam, hogy milyen jókat kuncogok! :)
2014. jan. 8. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam soha semmit nem fogadott el, ami mű. Csak cici, cumi nem jó, az ujjunkat szopja, a sajátját nem (pedig az is igazi). Rágóka nem kell, az ujjamat meg néha majd' kettéharapja az ínyével, mert foga még nincs. Fontos nekik a bőrkontaktus, érzi, hogy igazi-e. Tedd közelebb az ágyát a tiédhez, akkor fel sem kell kelned. :)
2014. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én babám a cumit nem nagyon szereti. Csak ha már nagyon fáradt. Amikor csak én hiszem azt, hogy álmos akkor félretolja a nyelvével és ráharap :) Olyan szemekkel néz rám mintha azt kérdezné, hogy : Ezzel most mit akarsz???? Egyébként ő a saját kezecskéit markolássza. Nagyon édes tud lenni :) Eddig még nem találtam olyan tárgyat vagy bármit amihez hozzászokott volna. Talán magamat :)
2014. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne nevessetek ki de nem akarom az ágyhoz közel rakni mert egy ülőgarnitúra kihúzhatós részén alszunk ami fém szerkezetes. Állandóan nyikorog. Sőt egyre jobban. Már így is megrezzen mindig amikor lefekszünk vagy felkelünk. Pénzünk nincs másikra. Mi is azon gondolkozunk, hogy mit tudnánk helyette kitalálni! :)
2014. jan. 8. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2 hónapja lett megcsinálva az ágy.Keressetek fel kárpitost,megnézi, aztán majd mond vmit.Nálunk az ágyneműtartó tartólécek kilazultak,és rugó is szar volt.Megérte, mert most semmi hangja nincs.
2014. jan. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz mert a nagylány nem az a túl jól alvó emberke. Azaz nem alszik jól a háttérzajoknál sem és felriad minden hirtelen zörejre.
2014. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!