Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből itassam meg a babâmat?

Miből itassam meg a babâmat?

Figyelt kérdés
9ho mindent evö baba.Tippeket vàrok h miböl itassam meg mert cumis üvegből egyàltalân nem fogad el,itato poharat meg korainak gondolom még neki.jelenleg nurofenhez valo fecskendöböl adagolok neki.mondjuk ha valahova megyünk akkor elég hülyén nèz ki.pohàrból is probâltam de egyböl kiveri a kezemböl.volt igy màs is?
2014. jan. 8. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
pohár, kanalazás?
2014. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért korai az itatópohár?pl csőröset nem próbáltad még?vagy sima sport kulacs?

Egyik gyerekem sem tudott cumisüvegből inni,9 hósan már mindketten ittak pohárból igaz nem olyan hatékonyan,ezért volt csőrös itató is.De ezt hamar elhagytuk,megtanultak sport kulacsból inni,meg szívószállal.

Szerintem próbálkozz ezekkel!

2014. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pohârat mint irtam kiveri a kezemböl.kanàl is csinâltam csak meguntam egyszerübb nurofenes megoldàs! De elèg rossz ugy pl:ha dokihoz megyünk.
2014. jan. 8. 21:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Kőszönőm 2-es a vâlaszt.ès hol lehet ilyet venni patikâban?v dm-ben?
2014. jan. 8. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:

dm-ben elég sokféle van!

de ikeában is lehet jókat kapni!ezzel nagyon hamar elkezd majd magától inni szerintem!nálunk legalábbis így volt:)

2014. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.legalâbb nem voltam egyedül a témâban.
2014. jan. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!