Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan itassam kisbabámat?

Hogyan itassam kisbabámat?

Figyelt kérdés
Tápszeres babáról van szó és nagyon úgy tűnik igényli a folyadékot a tápszeren kívül. Leginkább a sima "forralt" vizet fogadná el, de egyszerűen fuldoklik tőle. Valószínűleg megszokta a sűrű tápszert és ugyan olyan vehemenciával áll neki a víznek is, de az ugye ömlik, ha ugyan úgy szívja. Van a kiskanálon kívül más ötletetek?
2013. jan. 22. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a vizet kisebb lyukú cumival adom, mint a tápszert.
2013. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de a tápszerre biztos szomjas, az enyémnek kaki se lett volna ha nem adok neki inni mellé.
2013. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van!Mennyi idős a babád?
2013. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 1-es etetőcumival adom neki a vizet.
2013. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es cumi, pipetta esetleg...abból picit tégy a szájába, hogy érezze ez más sűrűségű, hogy ki tudja tapasztalni a nyelést! Babám pl.nem akart inni cumisüvegből 6 hótól, így letekertem a cumisüveg tetejét és itattam,kezdetben kifolyt picit, de aztán megszokta....Ezzel a technikával is kis adagokat adtam neki egy nyelésre, és megtanulta folyamatosan nyelni...Pár nap, és belejön, ha kitartó vagy:)
2013. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 hetes a baba. Sajna a tápszert is 1-es cumiból kapja. Szóval ennél kisebb nincs. Ezen is egy pici lyuk van csak. Itatás nem tudom működne-e ilyen picinél. Némi anyatejet is kap azért, újabban attól is fuldoklik. Tápszert váltottunk és ez nagyon sűrű sajna. :( Köszi a válaszokat!
2013. jan. 22. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj nem, 5 hetest még nem lehet kortyonként itatni:( Akkor pipetta...Én anno így csináltam....Nagy meleg volt nem fogadta el az anyatejet sem, és a lefejtből így adtam neki...szépen megtanult nyelni ilyen formában...Sok sikert!!
2013. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!