Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én 15 hósom az egyetlen,...

Az én 15 hósom az egyetlen, akit nem érdekel a formabedobó?

Figyelt kérdés
Mindig próbálom terelni felé,rakosgatom,kérem,hogy jöjjön ő is,de 1 perc után megunja és megy brümmögni az autóival. A kör formát és a háromszöget a helyére rakja,de a többi formát is ezekbe akarja bedobni és mivel nem sikerül,leszedi a tetejét és ott dobálja bele az összeset. Hiába mutatom,mondom,hogy nézd,ez a csillag,ezt ide kell,letojja a fejem :(
2014. jan. 9. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én vagyok az egyetlen,akit nem érdekel a csillagászat például?dehogy-minek kell olyat eröltetni,amihez nincs kedve-lehet,hogy 3nap múlva majd egész nap ezzel játszik,de az is lehet,h tojik rá.ráadásul pont az a lényege ,h ne te mutasd meg,hanem ő jöjjön rá-elvégre nem te játszol.adj neki szabadságot a játékban-ki mondta,h fentről nem lehet berakni-vagy egyszerűen csak nincs türelme.mi felnőttek is ezer féle képpen főzzük a borsó levest-de azért az akkor is az lesz,ha te máshogy készited,mint én
2014. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,köszi a válaszokat :) nem erőltetem én neki,de amikor épp előveszi,akkor odaülök mellé és próbálom terelni. Gondoltam,ha megmutatom,akkor rájön,de tévedtem :D
2014. jan. 9. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!