Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért csinálja ezt 3 hós babám?

Mért csinálja ezt 3 hós babám?

Figyelt kérdés

Cumival alszik kiköpi ha elaludt, de egy idő után felkel és nyüszög. A szeme csukva, vagy picit nyitva van. Ha visszateszem a cumit vissza is alszik. Majd 20-30 percenként felkel és vissza kell raknom a cumit.

Mitől lehet ez?


2014. jan. 9. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy rákapott a cumira. :) Hála Istennek az én lányom rongyis volt/most is az, így azzal korán vissza tudta már altatni magát, könnyebb begyűrni, mint a cumit. Ez egy szokás, semmi több.
2014. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tica0121 ***** válasza:
Vagy lehet hogy éhes vagy szomjas... próbálj meg neki egy kis elemózsiát vagy vizet adni.
2014. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De sztem ha éhes lenne nem aludna vissza egyből.
2014. jan. 9. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is szokta ezt csinálni. De ő csak egyszer kiköpi és ha nyüszög akkor visszateszem, de van amikor nem kéri. Én örülök neki, mert így könnyű visszaaltatni.
2014. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig éhes lehet, a leírtak alapján!

A cumi megnUgtatja, de csak megébred kis idő múlva, mert a gyomra jelez!

Lánomnál is sokszor volt, megevett 150 múlt, de kellett még neki 10 mili ahoz hog jól lakjon, addig nem aludt el rendesen!

2014. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. De ha a kislányom éhes hiába akarom a cumit a szájába dugni kiköpi.
2014. jan. 9. 16:33
 7/11 anonim válasza:
Igaza lehet 5-nek. A cumi hiánya nem okoz ébredést! 45percet alszanak max mélyalvásban. Még csak negyedét mint a felnőtt. Ha ez időn kívül bármi nem jó neki...pl pelus, éhség, szomjúság, fájdalom, akkor felébrednek. A cumival meg csak lenyugtatod de nem szűnik meg a "probléma".
2014. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyem is ezt csinalja es en sem gondolom, h ehes lenne. Ha ehes lenne, sztem felebredne rendesen es felsirna, nem? Igy csak csukodt szemmel nyoszorog. Vagy ilyenkor ehes lenne?
2014. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom is cumival alszik, ő akkor sír ha, próbáltam egyszer leszoktatni az éjszakai evésről, kb. egy órán keresztül ezt játszottuk aztán megetettem és alud mint a bunda, de szerintem ha nyöszörög akkor hagyd ő is szokott, egy idő után abba hagyja ha sír is akkor éhes.
2014. jan. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a fiam (3 hós) is ezt csinálta, miért? mert rá lett szoktatva még újszülöttként a kórházban a cumira, azt tömték a szájába a csecsemősök hogy ne sírjon, persze így könnyebb volt mint megnyugtatni szerencsétlent. esténként csak azzal tudott elaludni, ahogy kiesett a szájából, sírt. azóta leszoktattam róla, most már csak akkor kell neki ha megyünk sétálni mert nem szeret öltözni, aztán elalszik és kiköpi, utána már nem kell neki. sokkal nyugodtabban alszik éjjel most mint cumival (és én is mert nem kell állandóan visszapakolgatni a szájába.
2014. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!