Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom még nem...

3 hónapos kislányom még nem nyúl a tárgyakért és még a kezét sem "fedezte fel" gond?

Figyelt kérdés
Ami picit aggaszt, hogy még nem nyúl a tárgyakért, egyáltalán nem fogja meg őket. Nézni nézi az állatait. Mikorra alakul ez ki? Ismerős kisbaba már régóta fog, úgyhogy picit aggódok. A kezeit sem fedezte még fel.

2014. jan. 9. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, az 5-ös válaszoló :-) Eszembejutott, hogy mi alapján tornáztattam, de itt csak 4 hónapos kortól írják.

[link]


Az én kislányom egyébként hason alvós volt (a mai napig úgy alszik), de napközben Ő is utálta, ha hasra tettem. Ugyanúgy csináltam ahogy Te, mindennap egy kicsit, aztán ahogy az előttem szóló is mondta, egyszer csak azt vettem észre, hogy kinyomta magát. Ne izgulj, minden úgy történik, ahogy lennie kell, jól csinálod! Gondolod a mi szüleink jobban tudták annak idején? :-D

2014. jan. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tedd esetleg játszószőnyegre, hogy lásson érdekes anyagokat, mintákat, hátha leköti :)

Ha ennyire nem bír hason lenni, én tuti megnézetném a helyedben, lehet, hogy egy kis masszázs, torna egyből megoldana mindent :)

2014. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! 5-ös! :-) Neked írok egyet privátban is.
2014. jan. 14. 15:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Megkerdezhetem m8 lett a babaddal? Behozta magat? Vagy diagnosztizaltak valamit? Kisfiam tunetei is ezek m8nt amiket leirtal. Koszonom
2015. máj. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia! megkérdezhetem én is, hogy mi lett a babáddal, hogyan fejlődött tovább. remélem minden ok.

Nagyon köszi

M.

2015. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!