Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Szerintete...

Tapasztalt anyukák! Szerintetek jó ez a napirend 9 hónapossal?

Figyelt kérdés
reggel 8kor kel fel, fél 9kor reggeli, majd játék, fél 11kor tízórai (gyümölcs), majd ebéd 1 és 2 között van általában, akkor "rendes kaja", majd alvás,a mi kb. 1,5-2 óra szokott lenni, uzsonna 4kor van, szintén gyümölcs, utána szintén játék ugye, vacsora fürdés előtt fél órával, fél 7-7 között, ami tejpép, tejbegríz, főzelék + gyümölcs. Este olyan 8-9 között elalszik. Eddig oké, viszont kb. fél egytől 3ig bulizik a drágám...Min változtassak?
2014. jan. 9. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Mellette szopizik, bocsi, az kimaradt.
2014. jan. 9. 16:07
 2/4 anonim ***** válasza:
kicsit későbbre tolnám a vacsit és a fektetést. egy próbát megér, hátha beválik. amúgy egy cipőben járunk, nekem is éjjeli baglyom van, de szép lassan beállítottam neki azt az időpontot, ami neki is jó még és már én sem alszom el a pociján :) (vicc) még mindig éjszakázunk, de nyertem kb 2 órát :)
2014. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint már csak napi 1-szer alszik?
2014. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, mivel hajnalban alszik vissza, és ebéd utánig pörög. Szerettem volna, hogy aludjon délelőtt is, de csak nézelődött.
2014. jan. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!