Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák?

Tapasztalt anyukák?

Figyelt kérdés
A kisfiam 3hós, annyira móhó hogy rengeteg levegőt nyel evés közben, és persze aztán meg fáj a poci, már mindent kipróbáltam még ki se nyílik a szeme ott vagyok és kapja a cicit, közbe nem lehet büfiztetni mert órdít fulladásig. hogy csináljam h ne nyeljen annyi levegőt? vagy türelem és majd kinövi?
2013. dec. 11. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is sokszor csinálta ezt :-) Kinövi nyugi. Addig szoptatás közben kell büfiztetni, az segít. Várj 5-10 percet vagy többet(babafüggő) annyit amennyi idő alatt már megszívja magát annyira, hogy jól lakjon,a többi már csak szórakozás neki. :-) Büfi, utána mehet vissza szórakozni. Tudom nem ilyen könnyű,nem mindig tudtam én se büfiztetni evés közben, ha nagyon ordít amikor lecsatlakoztatod, az se jó, mert akkor is levegőt nyel szegény. Próbáld kilesni, hogy mikor lakik jól, mikortól cumizik inkább csak. Sajnos nem tudsz mit csinálni azzal ha mohó :-) Nálunk az Infacol is segített, de ez mindenkinél más, ki kell kísérletezni, hogy melyik jön be, ha bejön valamelyik. Szoptatós teát iszol? Nálam az sem volt mindegy, hogy melyik faját iszom, a Mecsektől fájt a pocija, a többi jó volt. Nyugi pár hónap és nevetni fogsz rajta, ha visszagondolsz ezekre a dolgokra. Ezt most még nehéz elképzelni, de így lesz hidd el :-)
2013. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran eszik? Lehet, hogy nagyon kiéhezik 2 etetés között. Ne teljesen vízszintesen szoptasd, picit emeld meg.
2013. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Infacolt espumisant evett de csak két hétig, aztán nem volt hasfájós most se mindig az csak ha nagyon mohón levegőt nyel és nem tud büfizni aztán.... eleget 4-5öt is szokott pedig.... igény szerint szoptatom van h egy óra múlva eszik ismét , de ha 4órát alszik én nem keltem fel hogy egyen na ilyenkor van az h ki se nyílik a csipája és órdít a kajáért :-))) remélem változik miatta is meg miattam is :-)
2013. dec. 11. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!