Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek az első szülés, és az...

Moncsycsy kérdése:

Akinek az első szülés, és az utáni időszak nehéz volt, a 2-3 is az lett?

Figyelt kérdés
Nekem az első szülésem elég nehéz volt, 11 órás vajúdás volt ebből elég intenzív 8 óra volt. szülést követően 6 héttel még nagyon fájt a gátsebem is, és az első sex sem volt egy élmény szülés után 8 héttel. a regenerálódás viszont szerintem nagyon sokáig tartott, kb 9 hónapig. sokáig volt gond a hányingerrel, émelygéssel, és gombóc érzés volt a torkomban. Nagyon szeretnénk a következőt, 15 hónapos a babám, és most már tervezzük is. Kicsit viszont félek hogy vajon a második milyen lesz, és mi vár rám :/
2014. jan. 9. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nehéz volt az első (26 óra, 8 óra intenzív)

Egy évvel utána nem fájt a szex. (Vadhús kinövés, aranyér és egyebek nehezítették a gyógyulást).

15 hónapos volt a nagy, amikor bevállaltuk a következőt.

A szülés gátvédelemmel ment, sokkal könnyebb volt és gyorsabba is. (4,5 óra összesen)

A harmadik szülés volt a leggyorsabb (1óra 40perc). Mivel az aranyeremet megműtötték még terhesen, ezért a szülés után irtó gyors volt a felépülés.

a terhességeim viszont egyre nehezebbek lettek.


De nem törvényszerű semmi, vágjatok bele, nincs két egyforma... :)

2014. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek az ötödik szülése volt a legnehezebb. Szerintem ez változó, de amit eddig hallottam hogy akinek az első nehéz volt annak a második könnyebb lett.
2014. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az ötödik? Jézusom, azt én nem tudom elképzelni. vagy csak mert az első érzéseim vannak meg és kicsit félek :/ de már nagyon szeretnék terhes lenni, és újra szülni, mert ezek ellenére egy élmény volt nekem :)
2014. jan. 9. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:

az első szülés után legalább egy hétig pokol volt még a fekvés is:) nagyot vágtak, sok volt a varrat...a baba is nagy volt

a második baba kisebb volt, meg tudtam is mire számítsak, kisebbet is varrtak...szülés után másnap már ültem, mászkáltam simán

2014. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindkét terhességem ugyanolyan jó volt mindkettővel, élveztem minden napját. :) 22 hónap van a gyerekek között. Császár lett mindkettő, amit az elsőnél elég nehezen viseltem, a második műtét után viszont sokkal fittebb voltam, hamarabb regenerálódtam. Talán az is közrejátszhat, hogy másodszorra az ember tudja, mire számíthat-azaz mire nem (pl.pihenés és nyugodt gyógyulgatás :D ) Csak bátran! :)
2014. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
remélem nekem is könnyebb lesz a második :) belevágtunk a baba projektbe :)
2014. jan. 14. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!