Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes lányom rettentő...

10 hetes lányom rettentő nehezen alszik el este és napközben is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este cicin alszik el de ahogy beteszem az ágyába sírás, ordítás és minden előröl. Van hogy hajnali 3-kor is még dajkálom. De ezt már nem bírom én sem. napközben is állandóan kézben lenne és valaki beszélgessen vele különben cirkusz van. Mit tegyek?
2008. júl. 16. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk a pólya vált be.

Amikor elaludt nyugodtan tehettem bárhová,mert szinte meg sem érezte.

Azt is kipróbálhatod,hogy a kiságyába teszel egy puha plédet,vagy a takaróját teszed a kiságyba és erre teszed le a babát. Így nem lesz neki hideg az ágy. És kicsit puhábban fog feküdni,amit szeretnek a babák.

Esetleg még az is zavarhatja,hogyha leteszed nem veszi körül semmi és ettől kel fel.

Remélem valamelyik beválik!

2008. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Valószínűleg ehhez szokot a kisbabád.Én is így kezdtem,aztán már ideges voltam,nem volt időm semmire.3 nap alatt rászoktattam arra,hogy egyedül aludjon el napközben a saját ágyában.Ha látod hogy álmos (ásítozik,szemét dörgöli) vidd be az ágyába tedd le,mondjad neki tentizzen,majd jössz ha felébredt.Az első altatásnál kábé 50szer kellett bemennem és felvenni megnyugtatni.Nem altatttam csak megnyugtattam. A 3. napon magától elaludt,ha sírt megnyugtatta magát.A lényeg hogy ne hagyd sírni sokig,1-2 percig,aztán menj be hozzá.Idő és türelem,de megéri!
2008. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!