Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt kecskeméti anyukák?...

Vannak itt kecskeméti anyukák? Lenne e igény Kecskemétem egy baba-mama klubra?

Figyelt kérdés
Nem fizetős dologra gondoltam,max:ha a terem óradíját ki kell fizetni,akkor dobnánk össze annyi pénzt,Pedagógusként pár dologban tudnák én is tanácsot adni,kézműveskednénk,mondókáznánk,kicsit kitudnának mozdulni az anyukák a szürke mindennapokból....sok ötletem van csak nem tudom van e ilyenre igény?Ki mit tartana fontosnak egy ilyen klubban?Tavasszal indulna...
2009. nov. 30. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyáron indult a Hunyadi városban is, az Ifjúság útján.

De egyébként mindenképpen jó ötlet, merre szeretnél termet bérelni?

2009. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ezek szerint van csak valahogy én nem hallottam róla.Majd elmegyek megnézni,amit ajánlottatok,végül is a lényeg hogy a gyerekek(meg persze az anyukák kikapcsolódjanak egy kicsit) .Azért ha lenne rá jelentkező,tavasszal elindulhatna....Egyébként én is a Hunyadi városban tudtam volna termet:),de a fő cél a belváros lenne.Mi a kisfiammal(7 hónapos) a könyvtárba jártunk eddig,de akkora a túljelentkezés,hogy sokszor nem fértünk be a keretbe:)(innen az ötlet)
2009. dec. 3. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!