Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ vagy használt valaki...

Használ vagy használt valaki pólyát a mai világban?

Figyelt kérdés
Hány hetes koráig használtad vagy használod?
2014. jan. 13. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az összes ismerősünk használt, az én lányom nem kedvelte. Ez pl. gyönyörű szerintem. [link]
2014. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi nem hasznaltunk, igaz anyosom kiakadt tole, meg o kijelentette h maskepp nem is tudjs megfogni a gyeteket. Na mindegy mas tema :-)

Sok rokon viszint hasznalt kb olyan 2 honapos korukig. De epp egy idos oregasszony ismeros mondta nekem a nyaron h fura neki h nincs polyaban mert regen 8 honaposan is abba tartottak. Na akkor elkepedtem total. Abba h tud a mozgasa fejlodni.

2014. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi sem használunk, mert a babám utálja ha be van dunsztolva (hordozókendőt, kengurút, polyát semmi ilyet nem szeret) Viszont sok baba nagyon szereti ha így be van tekerve és sokkal nyugodtabban alszik és sokkal békésebb boldogabb.
2014. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sok ismerős kisgyerekes mondta, hogy használtak az elején, mert jól aludt benne a baba. Én nem vettem, mert nekem rossz érzés nézni is egy bepólyált babát, de sokan felajánlották, hogy adnak, ha kell. Szóval ha nem alszik jól a baba, mert sokat kalimpál, akkor majd kipróbáljuk, de remélem nem fog kelleni :)
2014. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért kérdezem,mert én még abban tartom,de amikor alszik akkor kikötöm,hogy lazábban tudjon aludni, de elég sokat van anélkül is. Jobban meg tudom fogni etetésnél.
2014. jan. 13. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, használtunk.

Mondjuk annyit elmondtak, hogy kb. 2 hetes koráig legyen benne, utána, ha akarjuk, akkor mondjuk dajkálás vagy etetés idejére bele lehet tenni összekötve, egyébként 2 hét után már ne tegyük bele úgy, hogy össze legyen kötve, hogy könnyebben tudjon mozogni.

Így is csináltuk. 2 hétig volt rendesen pólyázva, aztán csak rajta feküdt és csak etetéskor, illetve dajkáláskor kötöttük be, egyébként szabadon volt.

Nekem sokkal könnyebb volt, mivel első baba volt, új volt még egy pici baba fogása, hogy pólyában volt.

2014. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bugyola pólyánk volt. Azaz pólyáink, mert ikrek a gyerekek. Az egyikük szerette a pólyát két hónapos koráig használtuk, a másikuk nem tűrte.
2014. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó én is már csak etetésnél és dajkálásnál kötöm be, már amúgy nem is nagyon szereti.
2014. jan. 13. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!