Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használt ruhát...

Vennétek használt ruhát kisbabátoknak?

Figyelt kérdés
Új babakocsi, új szobácska, új bútorok. Viszont alig várom, hogy megtudjam, h fiú vagy lány és már veszek is neki pár ruhácskát, ami nem biztos, hogy újak lesznek.
2014. jan. 2. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most várom a kisbabámat. Nekünk is rengeteg használt ruhácskánk van,én se tudom,hogy milyen nemű lesz így univerzálisakat szoktam beszerezni. De semmi baja nem lesz tőle,hisz úgyis kimosod. Nálunk a családban senkinek nem volt az összes ruhája új,persze amiben hazahozod a kórházból az új legyen. :)
2014. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen amiben hazahozom az új lesz :) meg persze gondolom pár szép ruhácskát az üzletben sem fogok tudni majd otthagyni, de otthonra teljesen megfelel a használt is, szerintem.
2014. jan. 2. 10:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy állnánk anyagilag én csak újat vennék :D de mivel azt nem nagyon győzi az ember pénzzel,mert mindenből elég sok kell,és nagyon hamar kinövi nem hiszem,hogy megéri :) Persze jó lenne... az én kislányom szinte csak használt ruhákat hord.Hádában szoktam venni,jó áron vannak,és szinte újak :) havonta 5000ből rengeteg rucit veszek neki :)
2014. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
6 hos koráig kb csak ujakat adtam rà. Azota màr hasznàlt ruhàk is vannak....nagyobb babàra tökèletesek ugyis hamar kinövi és tönkreteszi. Nemtudom honnan jött...mivel mosta stb.
2014. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

A babaágyat is úgy kaptam, tehát használt volt, csak matracot vettünk bele újat.

Igen, ruhái is vannak használtak, vannak újak is. Az újat is kimosom, kivasalom ahogy a használtat is.

Cipőt és fehérneműt nem veszek sosem használtan magamnak sem, a gyerkőcnek sem.

2014. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem.
2014. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Sok használt ruhát vettem én is, de egy csomó olyan volt hogy turis, de még az eredeti cimke is benne. Lehet nagyon szépeket kifogni olcsón.


Bocs az offolásért, de én nem értem a felhajtást a hazahozós ruha körül.

Az is ugyanúgy tiszra legyen meg szép mint a többi, nem? Vagy mi abban a különleges?

Vagy csak azért nem érzem a jelentőségét, mert 2 percre lakunk a kórháztól?

2014. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
En 1 èves koràig szinte csak azt vettem, nem azèrt mert nem lett volna pènzem, egyszerűen fölöslegesnek talàltam. Nagyon gyorsan nõnek szinte idő sincs arra hogy egy ruha tönkee menje kikopjon. Hihetetlenül jó minúsègú ès szinte hasznàlatlan ruhàkat lehet venni pàr szàz forintèrt. Így több olyan dologra tudtam költeni amit nem vennèk hasznàltan , vagy több baba mama programra fizettem be.
2014. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
99,9%-ban csak hasznàltban jàr. 5-6 db újat vettünk,azokat valamiért sosem adtuk rà.
2014. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Igen.

Nem tudom mennyivel jobb, hogy a brendonban a sok cigány meg kínai összefogdossa, mint hogy esetleg kimosták már párszor...

2014. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!