Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy állja a babátok a kötelez...

Hogy állja a babátok a kötelező kuki húzogatást? Hány éves korig kell azt csinálni? Meddig kell felhúzni? 10 hós babám nem nagyon állja de muszály nem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Muszály bizony, addig, amíg ő maga megfelelően nem tudja majd megcsinálni, ami azért még bőven arrébb van.

NEm szereti, de az ő érdeke...

2009. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Szia! A mi Kisfiúnk a napokban talált rá a kukacára (8 hónapos) és nagyon élvezi a "kilógó testrészét". Még Apa kezét fürcsi közben oda is húzza, hogy Ő is részesülhessen az örömben. :))) Érdekes, ha én fürdetem, nem "kukacozuk". :)
2009. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még sosem húztam hátra, a gyermekorvos nem ajánlja, a védőnő ellenzi. Olyan mikrosérülést okozhat, ami most nem okoz panaszt, de később valódi fitymaszűkülethez vezet. Az ilyen piciknek élettani szűkülete van, nem szabad bántani.


16 hónapos a fiam, az orvos mindig a vizsgálatnál megnézi, de ennyi. Én azt ajánlom, h ne nyúljatok hozzá, ezt szakembernek kell eldönteni, ha akkora lesz, hogy húzogatni kell.

2009. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém tűri és neveti 9 hónapos!
2009. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Szóról-szóra ugyanezt mondta a mi dokink is, mint a 18.53.-asnak. Még annyit tett hozzá, hogy aki erre hajlamos, annak újra és újra le fog tapadni, amíg pelenkában van. És hogy szobatisztaságig csak annak a babának nyúlnak hozzá, akinél gondot okoz a pisiléskor. Ezért ő is mindig megnézi, de egyelőre nem csinál vele semmit. 1 éves múlt a kisfiam.
2009. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 éves korig eleve tilos hátrahúzni.
2009. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert nekem a dokinéni mondta,hogy fürdéskor huzogassam ,mert kicsit le van tapadva
2009. dec. 2. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!