Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik császáros szülést választ...

Akik császáros szülést választottak volt aki megbánta?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 21:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
16%
én mikor a kórházban voltam a kisbabámmal,bent volt egy 40 éves jólszituált nő a 2 éves kisfiával.neki volt már egy 20éves fia,akit természetes úton hozott világra,és most a 2. Babájánál kecskeméten császárral szült indok nélkül,a kisfiú kruppos,többször vannak kórházban befulladás miatt,és mesélte hogy mindent megpróbáltak már,és egy természetgyógyász vagy akupunkúrás nem emlékszem melyiktegyből rákérdezett,hogy maga császárral szült??mert hogy a császárosoknál gyakoribb a légúti megbetegedést,és ha újra csinálhatná a hölgy biztosnem így szült volna,ő nagyon megbánta.ezt ő mesélte. Mindennek jelentősége van,hogy miért hüvelyi úton jönnek világra a babák,akkor teszel vele a legjobbat ha hagyod úgy világra jönni.mitől félsz?
2014. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Szia.én nem vâlasztottam muszâly volt mâr a vègère megcsàszârozni az elsö rossz volt mert nem tudtam mire szàmithatok a màsodik meg azért volt rossz mert tudtam h meg fognak müteni és elözö nap bekellett feküdnöm egy olyan szobàba ahol màr tul estek a mütéten és mindenfélével rémiszgetek.aztân a mütét napjân totâl be voltam tojva persze.felvittek a szülöszobâba ott bekötöttek infuziot aztàn egy kis katéter.az volt életem leghosszabb 1óràja mire lefolyt némi infuzio.gondoltam arra is h most inkâbb haza mennèk meg h úristen mit vàllaltam és h köszönöm szépen nem kell több gyerek.de màra mâr nem igy gondolom.és a kérdésedre vàlaszolva nem bàntam meg h csâszàrral lettek de jó lett volna inkâbb simàn csak az nekem nem ment.bocsi a regèny miatt
2014. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
2vagyok! A közel jövöben szülsz? Egyèbként amit az elsö irt a lèguti meg betegedésröl nem tudom mennyi igazsàg van benne a nagyobb 5 éves ès igazàból idàig nem volt komolyabb baja nâthàs korszakon kivül de le is kopogom! A kicsi meg még elvan.de ember függö.de egyébkènt nem pârtolom a csàszârt de ha muszâly akkor muszâly!
2014. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok,nekem ezt a nő mesélte,nem jártam utána mi az igazságalapja,de tény,egy babának számos dolog miatt jobb ha hüvelyi úton születik,ez tény,ezt a szakirodalom is megírta. Amúgy én a kérdésből arra gyanakszom a hölgy orvosi indok nélkül szeretne császárral szülni.
2014. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
2vagyok. Ên mâr kivancsi vagyok akèrdezö reakciojâra!de hol vagy kèrdező???
2014. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Félek a szüléstől a vajúdástól mert láttam videót ahol a nők nagyon szenvednek kiabálnak és nem tudom mit érezhetnek:((Sokan azt mondják nem nagyon emlékszene semmire és ez rossz lehet.

És,hogy a császárosoknál nincs vajúdási idő hanem ha nincs nincs semmi fájás érzés akkor is műtenek.Nem tudom ennyire igaz.

2014. jan. 13. 22:36
 7/29 anonim ***** válasza:

Engem anno anyukam termeszetesen szult megis kruppos voltam. :-) tenyleg nem tudom lehet-e benne vmi. :-)

Csaszarral szultem mert muszaj volt nekem is. Csak hozzatennem kedves kerdezo lehet akkor nem fajt de nekem pl utan 3 napig tarto olyan fejfajasom volt h azt hittem belehalok szo szerint. Iszonyat volt. Nem tudtam a gyerekemet ellatni. Szoptattam es kesz. Semmi amst szo szerint. A hegtol mar egesz jol tudtam volna mozogni de gorcsolt a nyakam a vallam nyomas volt olyan szinten a fejemben h eszmeletlen. Kimegy ilyenjor vmennyi gerincfolyadek es azert faj mert annak vissza kell termelodnie asszem vmi ilyennel magyaraztak nem tudom tenyleg igy van-e vagy sem. De olyan fajdalmat atelni 3 napig inkabb szultem volna meg avgy 2 gyereket termeszetesen mint azt a fajdalmat. Es h tudd milyen csaszar utan pl a sajat bugyimat nem tudtam felhuzni. Napokig segitseg nelkul nem tudtam a kadba beallni. Akkor ejszaka mikor a kicsi felkel sietni akasrz hozza de nem birsz emrt huzodik a vagas. Fordulni is procedura. Es viszonylag hamar gyogyultam hozzatennem. Ok alul is biztos faj a gatseb de megse egy konoly hasi mutetrol van szo. Ez attol joval komolyabb. Ne hidd h a csaszar leanyalom. Nagyon nem az. Ha teheted akkor inkabb szuld meg rendesen mint muttesd magad. Bar nem tudom h ilyen van h minden indok nelkul megcsaszaroznanak vkit?

2014. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
2vagyok.Akkor szülés elött âllsz.magyarân programozat csàszârt szeretnél? Hât hülye videokat ne nèz!menjen minden a maga dolga szerint ha pedig nem akar kibújni ugy is csàszâr lesz.mondjuk nem kellemes az utâna 1hónap min. felèpülès.pl: nem tudsz h felkellni az àgyból mert ott az a nagy heg a hasadon fàjdalmas minden mozdulat.mikor elsönek keltenek föl a kòrhâzban fürdeni menni az nagyon gàz alig birsz h felkelni remeg a làbad ugy àllsz az âgyad mellett mint aki besz@rt ès ezzel a lendületel megcsoszogjàl el a tüsoloba a mi lehet h a folyoso végèn van ja ès ezt az utat egy nap meg kell tenni többször is mert azèrt pisilni is menni kell!nem olyan jó âm ülni nem tudsz rendesen feküdni sem jo.mondjuk én még meg is szivtam egy kicsit mert borzaszto fej fàjàsom volt és nyakmerevedést kaptam de úgy àm h még gyógyszer sem segitet egész vègig mig bent voltam mèg itthon is. Szoval nem birtam fent lenni egy percet sem nagyon rossz volt sirva tudtam volna fakadni ill.vel siva is fakadtam! Ên nem tudom de ön szântadból ne vettemedj ilyenre!
2014. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Úh:((( És az eda-tól kaphattátok ezt a fejfájást?
2014. jan. 13. 23:14
 10/29 anonim válasza:
2 vagyok.most olvastam el 7vâlasz adot.nekem is detto ilyen volt mint irtam is.pedig azt mondtâk 20 bol ha egynek van ilyen baja.mondjuk èn hibãztam annyibol h hamar felemeltem a fejemet de hàt muszàly voltam hozztàk a picit 2óràval râ a mütét utân oda tetèk mellèm ö meg csak sirt szopizni akart hât meg probâltam termèszetesen a lâbamat nem èreztem segitsèg seholsem volt aztân ugyfélig kitekeregve szopizott és ugye akkor emeltem fel a fejjem amit nem kellett volna na ott kezdötek a bajok.
2014. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!