Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros anyukák! Hogy néz...

Császáros anyukák! Hogy néz ki 4-5 hónap után a vágásotok? Fáj még?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
szia!nekem már 4 hét után mintha semmi nem történt volna.kicsit körülötte még érzéketlen volt.de az is elmúlt kb 8 hét alatt.és már ez a második császárom volt.Az első mondjuk begyulladt,kb 6 hétig kezelték mire antibiotikummal meggyógyult.
2013. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 hete szültem, második császár,, semmi sem látszik, teljesen gyógyult!

Mikor alvás után felkelek, mikor felállok fáj kicsit míg lèpek kettőt, majd elmúlik.

2013. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia :)

Akkor ezek szerint én kuriózum vagyok :)

3 és fél év után:

Nekem köldök alatt még mindig érzéketlen mindenre. A heg az szép mintha nem is látszana viszont ha végighúzóm rajta az ujjam akkor olyan kellemetlen érzés... Az érzéstelenítőt amit gerincbe kaptunk ha megijedek még mindig az agyamig felnyilall a fájdalom (múltkor az id..ta nem adta meg a jobb kezet majdnem belém jött, összerándultam és egyből nyilallt a gerincemből az agyamig az a hasogató fájdalom...)

2013. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj, de már pár hét elteltével sem volt érzékeny. Ez a második, szerintem sokkal jobban sikerült, mint az első, az tovább fájt. Nem néz ki rosszul, nem piros, bár szépnek nem nevezném.:)
2013. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 hónapja szültem császárral, első néhány hétben érzékeny volt, aztán elmúlt. A heg még piroskás, de nem fáj. Néha amikor hanyatt fekszem, szoktam tompán érezni. Ha végigsimítom, én is olyan érzéketlennek érzem.
2013. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem is lassan 8 hónapja volt a császárom. A heg már szép, de én kimondottan nem bírom elviselni ha valami hozzáér. Sokszor ha véletlen megnyomja valami, vagy valaki, akkor még olyan szúrós érzést is érzek, szóval nem kellemes.
2013. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat, valójában nem véletlen, hogy úgy tettem fel a kérdést, hogy milyen 4-5 hónap után, mert az először az enyém is szép volt , de most pár hete vettem észre, hogy ahogy a vágás van egy vékony csík kicsit kidudordik, és olyan pirosas...

Ilyen volt valakinek és utána elmúlt?

2013. júl. 9. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem az elsőnél begyulladt,ezt már írtam is,de nem 4-5 hónap után.1-2 héttel szülés után
2013. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!