Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinek itt szülés...

Volt valakinek itt szülés után, szoptatás alatt migrene egyéb tünetekkel?

Figyelt kérdés
Szülés után folyamatosan fáj a fejem szinte minden nap, mellé lataszavar., nyomaserzes a fejben, tompasag, hatfajas, sarokzsibbadas társul. Leleteim negatívak, az orvosok szerint a hormonális felborulas miatt van olyan migrenem, ami több agyi területre kihat. Nagyon nehéz a mindennapokban, nem tudom, hogy a szoptatás abbahagyasa megoldást jelenthetne-e? Terhesség vegen es a szülés után közvetlenul több auras migrenes rohamom is volt. Vitaminokat is szedek, ugyelek az alvasra, nem stresszelek, vám segítségem is, csak a hormonokra tudunk gyanakodni.
2014. jan. 15. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt aurás migrénem még a terhesség alatt 1-szer. Itt beszédzavar, látászavar, zsibbadás minden előjött. A szülés után csak "sima" migrénjeim voltak, majd tavaly volt 4-5 aurás migrén egymásután, de kb. fél év után az elműlt. Maradtak a sima migrének, persze menszeszkor mindig. Sokmindent vizsgáltak eddig minden negatív.
2014. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem.is szerencsére minden negatív, de megyek ellenőrzésre újra. Az a szerencse, hogy szervi baj nincs. De mikor benne van az ember elég nehéz a jo oldalát nézni. Akkor ha jól értem neked az erős fejfájás, ami nagyon nehéz. Nekem nincs olyan nagyon erős fejfájásom, hanem az agyi területeknek, ahogy bele bele szúr a fájdalom, úgy hat ki a látásra, vegtagokra stb. A fulben lévő nyomást, sipolast, zugast nem tudom hová tenni, ezért lehet, hogy újabb kivizsgalasokra fogok majd menni. Ha mas is olvassa ea van tapasztalata, írjon kérem.
2014. jan. 15. 21:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem az erős fejfájás még elmenne. Mellette órákig tartó hányás, hasmenés, orrfolyás. Na az elviselhetetlen!
2014. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!