Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig hagynátok kint a...

Ti meddig hagynátok kint a levegőn a kicsit?

Figyelt kérdés
3 hónapos. Kitettem az erkéjre babakocsiban, mert a szobában nem akart aludni. Kint viszont olyan jól alszik már kb egy órája. Kb 4-5 fok lehet. Ha behozom felébred. Biztos felkel ha esetleg fázik, nem? Van rajta egy rövid ujju bady, vastag nadrág, vipő, hosszu ujju, kabát és bundazsákban van. Ja meg sapka. Már be kéne hoznom, vagy hagyhatom ameddig fel nem kel?
2014. jan. 15. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyhatod. Én télen-nyáron kint altattam.
2014. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradhat még, de én max fél órát hagynám kint.
2014. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben az időben 2-3 órákat. Mínusz fokokban fél órát.
2014. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én télen is kint altattam kb 3 hetes korától. Annyi hogy volt báránybőrös bundazsákunk, és volt hogy még be is takartam. Ha nagyon hideg volt, letakartam egy pelussal a nyílást a kocsin. Kint aludt 3-4 órát, bent 20 percet. Hibernáltam :))
2014. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nálunk is a délutáni alvás max. 40 perc, de kint a friss levegön ellenne sztem órákat.

Akkor megnyugodtam, hagyom kint :)

Köszönöm a válaszokat.

2014. jan. 15. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ma két és fél órát aludt kint. Nemrég ébredt fel. Van hogy 3 órát alszik.

6 hónapos.

2014. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elso gyerekem is kint aludt 3 orakat, egeszen pici koratol kezdve, ugy alakult, hogy neki kint volt a nappali alvasa. Hidegben is, jol beoltoztettem es soha nem fazott. A masodik babamat is kint altatom nappal. Tok jokat alszik igy. Bent max. 15-20 perceket aludt hosszu kinlodasos altatas utan.
2014. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!