Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyiket veszitek figyelemb...

Ti melyiket veszitek figyelembe a babátok koránál a heteket vagy napra pontosan a hónapokat? Többi lent.

Figyelt kérdés
A kisfiam hétfőn volt 16 hetes,de csak 23.án vagyis jövőhét csütörtökön lesz 4 hónapos,de akkor már elmùl 17hetes is. Szóval csak a tejpép adása miatt kérdezem,mert 4hós kortól lehet. Hülyeségnek tűnik a kérdésem szóval jó szándekùak válaszoljanak :-)
2014. jan. 15. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A hónapot. 6 hetes kora óta nem is tartom számon, hogy hány hetes.
2014. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A hónapokat nézd.
2014. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a naptári hónapot vettem figyelembe, de nyilván nem úgy van, hogy hétfőn még nem ehet tejpépet, kedden meg igen. Én vagy várnék még két hetet, vagy megkérdezném a védőnőt, mielőtt tejpépet adok neki.
2014. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

:))))))

Nem hulye kerdes, de jot nevettem. En is csak a honapokat nezem. Nem is tudom, hogy a heteket hogy lehet nyomon kovetni :D

2014. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mivel tápszeres kaphat megbeszéltük a védőnővel.Már almát eszik és imád kanállal enni, a tápszerből még sokat eszik a védőnő szerint így ez lehet jobban fogja telíteni.
2014. jan. 15. 22:36
 6/15 A kérdező kommentje:
:-D Még most könnyű,merz tudom,h eggyel több :-D izgulok azon,h mennyire fog neki ízleni,de én is a hónapokat nézem.csak kíváncsi voltam másokra is :-D de csak én vok ilyen hülye:-D
2014. jan. 15. 22:40
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szülés előtt számoltam hetekben, azóta csak hónapokban.

Szerintem várd ki a 23.-át.

2014. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

figyi, ez nagyon egyszerű, mivel az van ráírva, hogy x hónap, tehát a hónapot kell nézni :)

pont. egyébként hivatalosan is csak 6 hetes korig számolunk hetet, utána már hónapot, aztán majd fél évet...

2014. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nyugi,nem vagy hülye:) amúgy múltkor itt olvastam,hogy harmincakárhányhónapos gyerek....huh na komolyan utána kellett számoljak,hogy hány éves is az a gyerek :D

amúgy én is a hónapot néztem a 6.hét után

2014. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mint az utolso ahogy irja en is talalkoztam ilyennel h 26 honapos, 32 honapos es en se tudtam hirtelen h mi van :D olyankor mar evet mondunk esetleg fel evvekkel lebontva.

A hetekkel ugyanigy colt mar h vki irta h x hetes a gyereke es hirtelen lovesem sem volt mekkora babarol van szo, rendesen szamolgatni kezdtem. Ilyenkor mar csak honapokat mondunk, mivel sokan nem tudjak hortelen h most mekkorarol van szo, nem veletlen vannak uveges, pepes, teas dobozokra irva honapra. Te is ugy szamold szerintem megkonnyited a magad es mas dolgat is ezzel. :-).

2014. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!