Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dohányzó anyukák! Ti hogy...

Dohányzó anyukák! Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Fél évvel a kisfiam születése után sajnos vissza szoktam a dohányzásra. Nálunk apuka itthonról dolgozik, így kitudok menni cigizni, de elgondolkodtam hogy akik egyedül vannak otthon babával, hogy dohányoznak?
2013. okt. 25. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Akiket ismerek, azok a lakás másik helyiségében. De a baba mellett is kilehet menni annyi időre. Nem kell állandóan mellette lenni.
2013. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Én csak akkor megyek ki, ha alszik délután és este, bébiőrrel a kezemben. Így legalább csak napi 2 szálat szívok el :)
2013. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha egyedül vagyok, akkor megyek ki ha benne van az etetőszékben, persze úgyhogy látom, meg integetünk egymásnak, kukucsolunk :). Vagy ha lenn van a földön akkor kihajolok az ablakon ha már nem bírom, de azért igyekszem keveset szívni :).
2013. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Vagy kimentem amíg aludt, vagy pedig a konyhába kihoztam hordozóban a földre az ajtó elé, így láttam.
2013. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Berakom a kiságyba, és kimegyek az erkélyre. Onnan pont lát engem. Mikor jó idő volt, akkor kijöhetett velem az erkélyre.
2013. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Csak este dohányzom kint az erkélyen, amikor ő már alszik.
2013. okt. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A páraelszívó alatt dohányzom, ill. kimegyek. Babakarám van nálunk, abban biztonságban van arra az időre.
2013. okt. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Etetőszékben van, vagy apa, anyós szórakoztatja éppen, vagy amikor alszik. Vagy, ha elvana kiságyban, akkor otthagyom, amíg nem szól. Addig kávézom, cigi(kint az ajtó előtt), elmosogatok, vagy pakolok.
2013. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár le is lehetne szokni a mások feletti ítélkezésről, az okoskodásról, a beszólogatásról úgy, hogy közben semmit nem tudunk a másik emberről, jó példát mutatva ezzel a csemetének, akinek te vagy a példaképe.
2014. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a volt szomszéd,mindig az előtérbe ment ki cigizni.Én nem javasolnám,mert ezzel együtt átmegy a szag a másik lakásába,és nagyon büdős.De az erkélyre is kimehetsz.
2014. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!