Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Össejt kérdés, ti hogyan...

Össejt kérdés, ti hogyan döntöttetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vetettük le.
2014. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vetettünk le
2014. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem éltünk ezzel a (cégeknek remek üzleti) lehetőséggel.
2014. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A pénz miatt, vagy más oka is van?
2014. jan. 18. 10:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, mi levetettük. Elég sokat gondolkoztunk rajta. Szülés előtt kb. három héttel bekerültem a kórházban, sok kismamával ismerkedtem meg és majdnem mindenki levetette. Végül az győzött meg, hogy ismeretségi körben 2 éves kislány közepesen súlyos leukémiában szenvedett, kapott rengeteg sugárkezelést és kemózták is, akkor várták a kistestvért, hogy le tudják venni az őssejtet, hátha segít. Mára azt hiszem jobban van a kislány, de engem ez győzött meg, hogy érdemes levetetni.
2014. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi is levetettük!

Van orvos a családban, akinek semmi érdeke nem fűződik hozzá,hogy rábeszéljen és azt mondta,hogy ő is levetetné!

2014. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak az anyagiak miatt nem vetettük le.
2014. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Levetettük, és a köldökzsinórt is, nem csak a vért. Nem csak daganatos betegséget tudnak vele gyógyítani, hanem infarktusos szívet, hasnyálmirigyet és évről évre nő a betegségek száma, amit tudnak gyógyítani. EP-re elszámolható, ennél többet ne kelljen kidobnom az ablakon. Mi már akkor elkezdtünk rá spórolni, amikor terhes lettem.
2014. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

MI is jól körbejártuk a témát, de dr. Kriván Gergellyel 2011. 01. 20-án a Záróra című műsorban láttunk egy interjút, ami alapján végül úgy döntöttünk, hogy nem vetetjük le. (Transzplantációs Intézet vezető orvosa- de nem biztos, hogy ez a jó titulusa)

Én megkérdeztem a nőgyógyászomat, a gyerekorvosomat és mindkettő azt mondta, hogy pénzkidobás.

De nem lebeszélni akalak- sőt senkit- de mi az infók alapján végül ezt a döntést hoztuk meg.

2014. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi sem vetettük le. Sajnos a pénz nagy úr. Igazából kb 20 évig tárolják, de utána lehet hosszabbítatni. Amúgy mindenkiben benne vannak az őssejtek, csak azok már nem olyan minőségüek.

A vérrel kapcsolatos betegsét, leukémia nem gyógyítható, a többi elvileg igen, szervet tudnak növeszteni stb. Voltam egy előadáson nagyon érdekes volt amúgy. Viszont nem tudom mennyire végeznek egyáltalán itthon ilyen jellegű műtéteket. Jó lenne ilyenről is lenne tv műsor nemcsak a VV-ról és egyéb hulladék műsorról. Szóval mi végül nem vettettük le, reméljük nem lesz semmi gond a fiunkkal, hogy megbánnánk. Természetesen, ha ez fillére összeg lenne levetettük volna.

Sajnos ebből is jó nagy üzletet csinálnak.....

Ha megteheted vetesd le, jó lehet, de ne legyen rá szükség.

2014. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!