Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Össejt kérdés, ti hogyan...

Össejt kérdés, ti hogyan döntöttetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi levetettük, a húgom egy aplasticus anaemia nevű betegségben halt meg mert nem sikerült neki donort találni. Azóta már gyógyítottak meg ilyen beteget levett őssejt segítségével. Soha ne legyen rá szükség de ha mégis úgy történne nem tudtam volna elszámolni a lelkiismeretemmel, hogy nem tettem meg amit csak lehetett pedig már volt gond a családban.
2014. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi is levetettük. Akármennyire is megy a negatív propaganda, engem nem tudtak meggyőzni. Ha valaki anyagilag megteheti, sztem felelőtlenség egy cikk miatt elutasítani, aztán azt a pénzt elszórni másra. Ez egy életbiztosítás, ha úgy tetszik. Fejlődő tudomány. Soha ne legyen rá szükség, de én nem akarok az orvos kérdésére, hogy levetettük-e, nemmel válaszolni, mert egy interjúban xy szerint hülyeség, és a gyerekem esetleg egyetlen esélyét eldobni. Kicsit rossz érzés lenne...
2014. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!