Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar járni, amikor...

Miért nem akar járni, amikor tudja?

Figyelt kérdés

2 napja elindult a 13 hós lànyom...egymàssal szemben ültünk, ide-oda hivogattuk...először 10 lépéssel kezdődött..aztàn a kapaszkodót is elengette és odasétàlt hozzànk...màsnap màr egyàltalàn nem akart semmi ilyesmit csinàlni...hiàba hívjuk inkàbb leül és odamàszik...

Persze ha agyon kérleltük vagy kihúztuk az ujjunkat a kezéből..akkor kicsit megàllt de hívàsra jött.

Nem értem! Hagyjam békén vagy gyakoroljak vele?


2014. jan. 19. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem mert erőltetitek. Hagyd, majd ha lesz kedve akkor megint jár majd. :) Eőltetni semmit sem szabad, testvérem emiatt 3 évig csak azért sem szólalt meg, mert erőltették.
2014. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hagyjátok megy majd ha akar. Kisfiam is 13 hósan indult el egyedül, de 14 hóig inkább mászott még mint járt.
2014. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
December 26- an indult el a lanyom par lepessel, nagyon ritkan csinalta vagy 1-2 hetog most mar egyre tobbet megy egyedul. Nem eroltetem felesleges ugyis csak akor csinalja ha o akarja. O is olyan ha vmit akar es azonnal meg messzebb van par lepesnel negykezlab megy erte. De ha olyan 3-4 lepesre van csak akkor eltipeg. Ha nem figyel oda akkor tobbet lepeget viszont ha eroltetem akkor azert se csinalja. Szerintem hagyjad neha hivjad magadhoz de ne kenyszeritsd a jarast. 11 honapos mult nekem a gyerkoc.
2014. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen...erre gondoltam én is,hogy hagyni kell...csak annyira örültem...azt hittem ezutàn egyre csak bàtrabb lesz..erre semmi...de akkor hagyom. Köszi s vàlaszokat
2014. jan. 19. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 18 hós volt a fiam mikor elindult. Nem erőltettük, főleg azért mert az egyik ismerősöm erőltette a lányának, de nagyon durván és ó lábú lett a kislány, ezért mert még nem volt "megérve" a járásra.
2014. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 2 hét szünet volt az első lépések és a járás között. Egyébként 15 hónapos korában indult el eleve, addig csak felállt meg az asztal körül ment, de azt is kb. 11 hónapos korától.
2014. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, elkésve nem vagytok!:) Nálunk is előfordult, hogy csinált vmi újat, megmutatta, hogy ni ezt is tudom, aztán hetekig nem is próbálkozott, ez természetes!:)
2014. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!