Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az, ha zz 5 hónapos...

Baj az, ha zz 5 hónapos kisfiam nem fordul hasról hátra, cask hasra? Amikor elfárad, akkor iszonyatosan ordít, olyan érzésem van, hogy nem tudja használni a kezeit, és nem tud, vagy nem akar visszafordulni. Aggódjak e miatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mar az jo, hogy hasra fordul. Az en lanyom 5 honapos, es meg csak hasra sem fordul...

Hason amugy elvan egesz sokaig, majd vagy sikerul visszabillenni vagy nem. Inkabb ez utobbi.


Amugy kinyomja magat hason, probal kuszni? Mit csinal hason?

2013. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én babám is 5 hónapos, ő már kb 2,5 hónapja megmutatta, hogy tud fordulni mindkét irányba, mégis ugyanezt csinálja, amit írtál. Hason elfárad és üvölt.
2013. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 10 hónapos és 6 hós korában fordult meg először. Addig semerre. Semmi baja, azóta nagyon belejött, már mászik és fel is áll. Én is hülyére aggódtam magam, mikor láttam, hogy más 3 hónapos babák már forognak. Semmi baj, ne aggódj (könnyen mondom, tudom)
2013. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Az enyém 4 hónaposan átfordult egyszer, de utána sokáig nem. :)

Ha hasról feltolja magát a kis kezeivel, akkor tudja használni a kezeit.

Ne aggódj, rá fog jönni hogy kell átfordulni, nincs elkésve. Próbáld sokat hasra fektetni.

Olyan is lesz, hogy tud forogni, és elkezd ordítani, hogy neki nem jó úgy ahogy fekszik. Hiába tudná megcsinálni, van az úgy, hogy anya kell.:)

2013. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta neked, hogy 6 hónapos koráig elvárt, hogy megcsinálja??

De ha csúszik néhány hetet még az sem baj.

Ne a szuperanyák szupergyerekei legyenek a minta.

2013. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj nekem 6 hónaposan fordult hátról hasra.11-én lesz 7 hónapos de még vissza mindig nem fordul.
2013. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 5 hónapos és csak hasról hátra tud fordulni, de azt sem sűrűn mutogatja, leginkább csak éjszaka. Már ügyesen kúszik, de a hátáról hasára még nem tud megfordulni. Gyűlöl háton feküdni. Persze, én is aggódtam, aggódok egy kicsit, mert ugye a környékünkön is csak szuperbabák élnek.
2013. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!