Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elindulhat egy baba úgy, hogy...

Elindulhat egy baba úgy, hogy még nem tud egyedül, kapaszkodás nélkül állni, sem felállni? Ha igen, ebből mennyi idő alatt lesz sok, magabiztos járás?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kapaszkodás nélkül nem tud állni,akkor elindulni sem tud.

Ha kapaszkodás nélkül felállni nem tud,attól még simán elindulhat egyedül,aztán közben majd belejön.

2009. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is így gondolom,(nem a saját gyerekemről van szó, ő már jár). Várnék még válaszokat, hátha valaki megcáfol.
2009. dec. 2. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb baba előbb teszi meg az első lépéseket, minthogy kapaszkodás nélkül, önállóan meg/fel tudna állni. Felkapaszkodnak az egyik bútornál, aztán gyorslépésben átmennek a másikhoz, vagy odajönnek hozzád. Mozgás közben sokkal könnyebb egyensúlyozni, mint állva.
2009. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem ,de ha mégis akkor nagyon kis ügyes.

2009. dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23:56 vagyok. A gyorslépést ne határozott lépteknek értsd, hanem amolyan bizonytalan babatotyogásnak. Sietnek, mert még csak pár lépésre tudják tartani az egyensúlyt, utána muszáj megkapaszkodni valamiben.
2009. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk kislányom először megállni, és felállni tanult meg egyedül (kapaszkodó nélkül)aztán hetek is elteltek mire elindult.

2009. dec. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, az én kisfiam is először állni tanult meg, két hétig csak egyedül felálldigált, aztán indult el önállóan. Egy ismerős kisfiú anyukája miatt kérdezem a kérdésem (ő nincs itt regisztrálva), mert állítólag tegnap megtett 2 kis lépést a kisfia, de még nem áll önállóan (3-4 mp-re merte csak eddig elengedni az asztal sarkát). Őt érdekelné, hogy ebből mikor lehet járás, de én nem tudtam mit mondani, mert a fiam máshogy indult el, mint írtam is.
2009. dec. 3. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!