Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka szempontjából kérdezem...

Pelenka szempontjából kérdezem, hogy milyen gyorsan nőnek a babák?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy átlag súlyú babának (3-4 kg) mennyi ideig lesz szüksége MINI pelusra? Azaz hány 32 dbos csomagra lesz szükség? Ha előre veszek majd mondjuk 2 32db-os csomagot, akkor az hamar elfogy?

32hkm


2014. jan. 20. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eleinte hamar, mert egy nap 3-4x is van széklete a kicsinek. Viszont egyszerre nem érdemes többet venni, mert előre nem tudod, mikor kell a nagyobb méret.
2014. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kettőt vettünk, 2szer x darabot (nem emlékszem már mennyi volt, Pampers new baby), és többet nem. :) Kb. 3 hét alatt fogyott el, utána egyes pelust kapott. Ő 3 hónapos korára már súlyt duplázott, szóval alig 4 hónaposan 8 kiló volt... Most viszont 21 hónapos, és 13 hónapos kora óta ugyanaz a méret fut. :)
2014. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Akkor 64 db mini pelus simán jöhet, 16 napra elegendő elvileg, addig meg nem hízik meg 5 kilósra, nem?
2014. jan. 20. 15:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Hú utolsó!! Gyorsan nőtt a babád!! Vagy ez normális sebesség? mrmint normális alatt azt értem, általában ilyen gyorsan nőnek??
2014. jan. 20. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:
1cs 64-es ok, tobbet nem vennek. Nekunk sokan hoztak elust, gyozom elhasznalni. 12hetesemnek mar 3-as kellene igazabol, de meg van egy nagy csomag 2-es...
2014. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyorsan nőtt, de a hossza még gyorsabban, mint a súlya, most közel két évesen olyan magas, mint egy 3 éves, viszont már eléggé vékony. Mi is magasak vagyunk, én 180 cm, a férjem 190.
2014. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös, akkor még várok, mert lehet (sőt tuti) hogy kapunk majd pelusokat mindenhonnan! Köszi a tippet!

6-os, nna így érthető, én és a férjem nem vagyunk vmi magasak (én 163cm férjem 175cm, így gondolom a babánk sem lesz túl nagy. Amúgy egy héttel kisebb a kelleténél az UH szerint.

2014. jan. 20. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
én a kórházba 1 csomag 1est vittem, abból annyi is volt, utána a 2-est használtuk elég sokáig, talán 2 hós koráig, utána kezdtük a 3-ast és most 3 hós státuszmérés előtt 1 héttel már 4-est kellett neki venni mert combos baba. most 6090 gramm és 61 centi (3640g, 56 centi volt születésekor) nálunk napi 8 pelus fogy átlagban, ugye minden evés előtt 1 meg ha közben nagyon pisis vagy bekakil akkor cserélem
2014. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! Az 1-esben hány darab volt? vagy mindegyik 1-es csomagban ugyanannyi van? Mennyit érdemes venni majd? Az is lehet h nagy baba lesz, és akkor egyből 2-essel indítunk majd... De azért köszi az infókat!!
2014. jan. 22. 00:44
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. sleepy pelust vettem, 1 cs. 1est, 2 cs. 2-est. mindegyikben 33 db volt. aztán már dm sajátmárkást. utána meg jöttek a próbálkozások. ki kell tapasztalni hogy melyik pelus jó és melyik nem. nekem az aldis my love, a dm-es, a tesco loves baby(sárga) és a libero comfort fit jöttek be. most 6090 gramm volt 1 hete a fiam, de már 4es pelus kell mert elég combos.
2014. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!