Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj h most ennyit alszik? 4,5...

Baj h most ennyit alszik? 4,5 hónapos a lányom tegnap óta rengeteget alszik ahhoz képest h menyit aludt eddig. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Tegnap egész délelött aludt szinte aztán délután is aludt 2 órát este felé másfelet és este 11 korelaludt reggel 6ig aludt most megint alszik 2 órája.Eddig örültem ha 3x 1 órát aludt nap közben és éjjel 2x-3x felébredt.Mi történhetett?Vagy az idö miatt?Eddig nem volt semmi idö változáskor.
2009. dec. 3. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
ÖRÜLJÜNK!Mi 3 hósak vagyunk, és szintén sokat alszik:-)))Nem tudom mi lehet, de biztos nem baj, hisz nekik még kell az alvás.Eddig mi sem aludtunk sokat, kb. egy két hete javult a helyzet.Mi is csak egyszer keltünk éjjel:-)))
2009. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Akkor örüljünk!Végülis nem beteg és amikor fent van jó kedvü.
2009. dec. 3. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom az örüljünk gárdához! A kisfiam kb. 2.5 hónaposan kezdett ennyit aludni. Aztán vannak napok, amikor alig alszik megint. Aztán ismét nagyokat alszik. Nem tudom még, hogy mi okozza: időjárás, vagy egyik nap úgy kialussza magát, hogy másnap már nem akar többet aludni, stb.
2009. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valtozo,akkor baj ha amikor ebren van ,rossz kedvu,nyugos.
2009. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én 3 hónapos kiscsajszim ma rengeteg alszik! Remélem éjszaka nem fog virrasztani! :) lefeküdt tegnap este 10.30-kor és de.9.30-ig aludt. aztán 11.30-12-ig majd 14 órától még mindig. és csak 2 x szopizott,ennek viszont nem örülök.
2009. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15 hónapos a kisfiam: este 9- reggel fél 8-ig alszik, majd délelőtt 1-1,5, délután pedig 2-2,5 órákat alszik nappal.

Sokáig kerestem a miérteket, de most már nem gondként fogalmazódik meg ez bennem. Ennyi az alvásigénye, és kész.

Az orvosunk szerint semmi baja, nem nyűgös, nem kókadt, nem beteg, az ébrenléti időszaka vidáman és aktívan telik, úgyhogy már nem aggódom.

Azt mondta egyébként a doktor néni, hogy majd összeismertet engem olyan szülőkkel akiknek pár órákat alszik ÖSSZESEN a gyerekük, úgyhogy szerintem örüljünk! =o)

2009. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen,ÖRÜLJETEK. Én már régóta vágyon ilyen változásra,de nem igen akar bekövetkezni. Mi 4 hónaposak vagyunk,délelött alszunk fél órát,délután pedig ha nem tudunk kimenni megint felet,ha ki tudunk menni,akkor másfelet. Szóval örüljetek.
2009. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
enyém is délelőtt fél óra délután 1 óra...este fél 10-kor alszik el........mondjuk most jön a foga..
2009. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!