Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apukának nem kéne fizetnie a...

Apukának nem kéne fizetnie a babák után, ha ő lelépett?

Figyelt kérdés
Van két iker bébink, 1 évesek. Férjemmel szétmentünk, én elköltöztem édesapámhoz a picikkel tőle. Ő azt mondta, beadta a válást. Ennek már 3. hónapja, és erről papírt nem kaptam. Kéthetente felhív a férjem, hogy mi van a férjemmel, de nem látogatja őket. Nem tudom rendezni a válást, mert elég messzire költöztünk. Lehet be se adta? Szerintetek mit tegyek? Vagy ennek ez a menete, így jó?
2014. jan. 21. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Indíts gyerekelhelyezési és gyerektartási pert. Hat hónapra visszamenőleg kérheted a gyerektartást. Ha eddig nem fizetett, nem érdemes tovább várni. Valószinűleg a válással is hiteget, hogy húzza az időt, én azt is beadnám.
2014. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem ekll neki fizetni addig, amig nincs itelet a tartasdijrol....

A valoper beadasa es a per kituzese kozott eltelhet nemi ido, de a 3 honap soknak tunik. Beadhatod te is: az utolso kozos lakhelyetek szerint illetekes birosagnak kell cimezned a levelet. "Nem tudom rendezni a válást, mert elég messzire költöztünk. " Kenytelen leszel a targyalasokra utazni

2014. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!