Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti jeleztétek volna az apukána...

Ti jeleztétek volna az apukának a játszótéren, hogy ez nem biztos, hogy elegendő?

Figyelt kérdés
Ma kint voltam a kislányommal a játszótéren és egy apuka volt kint a 2 év körüli kislányával. Ami feltűnt, hogy a kislány mezítláb!!! volt. Mindez este 6-kor. Én végülis nem szóltam, mert az ő gyereke, de aztán rájöttem hogy lehet, hogy egy apuka ilyen téren kicsit 'figyelmetlenebb', és kedvesen rá kellett volna világítani... Ti szóltatok volna?
2013. ápr. 22. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szóltam volna.
2013. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szóltam volna.

Ha elviszi a játszótérre és így foglalkozik vele, akkor biztos jó apa és szereti a lányát. Nem kell minden apróságért figyelmeztetni, az ő gyereke és nem olyan durva dolog szerintem...

2013. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szóltam volna.
2013. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én sem szóltam volna. lehet még úgy le is osztott volna hogy ott gyullad meg az ember :)
2013. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 5kor az én fiam is mezítláb flangált a játszótéren :) 3 éves, ezt kérte...

nem tudom, mi ezzel a baj? :) egyébként minden gyerek nálunk mezítláb volt, olyan irigykedve néztük őket a szülőkkel, hogy ők így rohangászhatnak a jó meleg homokban :)

2013. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megtöröm a sort :) ha tényleg hidegnek gondolom az időt, csak annyit megkérdeztem volna, hogy nem fázik-e a pici lába. Persze nem okoskodnék, de azért megkérdezném, hiszem minden gyereknek más a hőérzete, az enyém még pólóban szaladgál és nem hideg keze lába, mikor a másik gyerek már pulcsiban, mellényben van, vagy épp fordítva. EGy kérdést biztos megér, és nem is biztos, hogy sértésnek venné.
2013. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szólnék bele, de ez én vagyok. A saját gyerekével mindenki azt csinál amit akar. Sajnos.
2013. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És ismét itt egy dolog, ami ránk jellemző...szégyellnénk szólni...én is. Persze megkérdezném, nem-fázik-e, de ennyi...de ha a szomszéd rossz helyre parkolna azért nyílván szólnánk...érdekes nem? Tényleg azt csinál mindenki a saját gyerekével amit akar, sajnos. Ma magyarorszáon a gyerekek ki vannak szolgáltatva a szüleiknek., ne értsetek félre, most nem erre a konkrét esetre gondolok, hisz ez valószínüleg nem a világvége, de elgondolkodtató.
2013. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!