Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig büfiztetite...

Mennyi idős koráig büfiztetitek a babátokat? 11 hónapos a fiam, már egy ideje nem büfiztetem, de most újra bukott vagy 3szor.

Figyelt kérdés
Most úja büfiztetem és figyelem, hogy mikor bukik.
2012. dec. 15. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
En sosem büfiztettem...
2012. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miket eszik?

Neki igazából már csak reggel és este kéne tászert vagy tejet kapni reggeli, vacsora után, és mivel már valami van a gyomrában, kenyér ami felszívja a tejet, már nem lenne szabad vissza jönnie!

Ilyen korban már rendesen zárnak az izmok, nem jön vissza az étel ital, nem fekve eszik, hogy utánna büfizteni kellene.

Nem ugrált sokat?

2012. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

reggel este eszik tápszert

valószínű a reggeli a 240ml az sok, elég a 210ml, csak vmikor úgy bömböl, mikor abbahagyjuk az evést


a darabossal hadiábon állunk, úgy eszi meg a darabosat, hogy van mellette turmixolt lágyabb, folyósabb kaja.

délelőtt gyümölcsös sinlac, az úgy efolyósabb, délután tejpép, az is folyósabb

s ebédre főzelékféléket eszik

2012. dec. 15. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig amíg stabilan nem ült ,onnantól tiszta fizika ;) Korábban nagyon bukós volt.
2012. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
addig kell büfiztetni a babákat,amíg nem tud önállóan felülni.
2012. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
logikus, akkor nem tudom, hogy miért bukott
2012. dec. 15. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nagyon bukós baba volt, később ez mérséklődött, de másfél éves koráig előfordult! Ne aggódj, megszűnik majd! Büfiztesd nyugodtan, én akkor hagytam abba igazából, amikor már megtanult járni, és elrohant mindig evés után, se szó, se beszéd. :)))
2012. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amíg ilyen pépesít eszik, addig bukni fog!

Nagyon le van még maradva kaja szempontjából!

Húzd el az étkezéseket, had éhezzen meg, és akkor hátha megeszi a szilárdabb kaját is!

Ne adj neki reggel csak 150 milli tápszert, majd utánna kakaós csiga, vajas kenyér, felvágott, vajkrémes kenyér, vagy adj neki kiflit rágcsálni.

Ebédre főzelék, vagy ha szeretne adj neki a te tányérodból rendes ételt!

Uzsonnára joghurt, gyúmölcs, vacsorára az ami az ebéd volt, majd tápszer!

Ha kiéhezteted, jobban megfogja enni azt is, amit addig nem!

2012. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

azért írod, hogy le van maradva, mert nem eszik felvágottas kenyeret


vágjam pici darabokra a felvágottat és rakjam rá a kenyércsipetekre?


azért teszek sinlacot a gyümölcséhez, mert kevés neki egy banán, vagy 2 alma

a joghurtól kipötyösödött, így ezek egy ideig felejtősek

2012. dec. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!