Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Göndör lesz a haja a lányomnak?

Göndör lesz a haja a lányomnak?

Figyelt kérdés
1 éves a kisasszony hátul tiszta kunkori a haja. Nos én egyenes szálu vagyok apja ugy szintén tesoja ugyszintén viszont a férjemnek a öccsének uygszintén göndör. meglehet hogy emiatt igy marad a haja? ha a családban már elöfordul göndör haj akkor lehet örökölte?
2014. jan. 22. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a lányomnak 2 éves korig gyönyörű loknijai voltak, most 5 évesen tök egyenes a haja, még bármi lehet
2014. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Simán lehet hogy göndör lesz, úgyhogy jobb ha időben felkészülsz lelkileg a gyanusítgatásokra, ha a sógorod nem kiskorú :)
2014. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak nem lesz annyira göndör mint most.Ami nálatok van azt még babahajnak hivta a doki mindig. Annyira cukik ilyenkor:D
2014. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A férjem világos hajú, de a családjában mindenkinek fekete a haja, anyukájának, apukájának, tesójának. A férjem nagymamája volt göndör szőke, kék szemű és a férjem is az lett. Az Ő haja is ici picit göndör, de mivel mindig rövidre van nyírva,nem nagyon látszik. Szóval elképzelhető,hogy a kislányod is nagyszülőtől örökölte a göndörséget. :) De lehet, hogy csak hullámos lesz, mire felnő.

A kisfiunknak is szőke göndör haja lett. De neki is csak hátul göndör, de ott nagyon, a feje tetején egyenes. Már 3 éves és most azt a korszakot éljük, amikor nem engedi levágni, így most látszik, hogy milyen nagyon kunkori a haja. :)

2014. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:) kiderül akkor de most irto édes hogy ilyen a haja
2014. jan. 22. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 2éves koráig göndör szőke haja volt,most 4évesen egyenes és barna!
2014. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan érdekes :)

Az én lányomnak szögegyenes haja volt kb 1 éves korig, aztán hátul elkezdett loknisodni, gyönyörű haja van, most 2 éves, a háta közepéig ér a gyönyörű loknis haja :)

Reménykedem benne, hogy marad benne valami, mert az én bátyámnak göndörödik a haja, ha hosszabb és a férjem is göndörke volt picinek, amikor még hosszabb haja volt...

De szerintem egyébként ki fog egyenesedni...sajnos :( Pedig gyönyörű így a hajuk :)

2014. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem 1,5éves koromig göndör és tejszőke volt a hajam 2éves koromra barna lett és egyenes kivéve ha hajat mosok akkor látszik hogy egy kicsit hullámos de hamar elmúlik. kislányom 9hós és látom rajta hogy göndörödik a haja hátul :)
2014. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én meg fordítva voltam, kiskoromban egyenes volt (na nem szögegyenes, inkább hullámos), 14 évesen levágattam, azóta göndör nőtt. apukám ugyanígy járt, anyukám meg nem akarta neki elhinni,hogy van ilyen. aztán ugyanezt produkáltam.
2014. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!