Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós a babám, oltassam h1n1...

15 hós a babám, oltassam h1n1 ellen? Félek mert hallottam hogy bekerült már baba is kórházba?

Figyelt kérdés
vagy üljek vele a négyfal között?mi a jobb? komolyan,vki beoltatta már babáját?
2009. dec. 3. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Most itt van egy influenzajárvány, ami ellen van védőoltás. Én beoltatnám.
2009. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsiken nem teszteték az oltóanyagot.A járvány elején még azt mondták,hogy 3 éves kor előtt nem oltanak.

Adj neki sok gyümölcsöt,zötségfélét,vitamindús ételeket,és sokat legyen levegőn.

Ha véletlen belátasodik,akkor azonnal vidd orvoshoz.Úgy,mint az eddigi influenzáknál tennéd.

2009. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 23 hós. A doki aztmondta hogy 12 hós után beoltják addig nem. Mi beoltatjuk őt is magunkat is. százfélét mondanak én is félek, de jobban félek hogy nem tudok rá eléggé vigyázni. Kap gyümölcsöt (bár újabban nem kell neki igazán, meg egyáltalán kaja sem, még van 3-4 fog ami nem bujt ki gondolom azért.Örökké kakaózna) meg vettem neki vitamint, azt kapja minden nap, minden nap egyszer kétszer megyünk sétálni, de boltba vásárolni, erre arra menni kell. Sajnos nem mindenki vigyáz a többiekre, akkor is mennek ha betegek.

Az aszisztens nő aztmondta ő a családját nem oltatta, a doki aztmondja oltassunk. Ez van. Én inkább beadatom.

2009. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mikor adatod be?neki ingyen lesz de neked?
2009. dec. 3. 21:45
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Mi ma oltattuk be 14 hónapos babánkat. Nagy volt a dilemmánk, de végül az oltás mellett döntöttünk, mert nagyon féltjük. Magunkat már egy jó hónapja beoltattuk. Én bízom az orvos családtagokban és ismerősökben, miért tanácsolnának valamit, ami rossz?

2009. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Svájcban halt is már meg csecsemő. Magyarországon 5 pici van lélegeztetőgépen. Mire vársz? Adasd be a vakcinát! Hidd el, nem lesz semmi baja tőle.
2009. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21:26 os vagyok. Nekem 1980 Ft volt. Fel kell iratni a dokinál, kiváltani és az oltásokat soron kivül beadják.

Ha van egészség kártyátok, arra is meg lehet venni.

2009. dec. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah és ma megyünk.
2009. dec. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!