Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a Fiam? Mit csinálok...

Miért sír a Fiam? Mit csinálok rosszul? Mi lehet a baj? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az én Fiam 21 hónapos!Van egy barátnőm és neki is van egy pici Fia és a problémám az hogy nem tudunk találkozni mert a Fiam mindig sír ha a másik kisfiú épphogy csak kacag egyet.Mintha félne...Tanácstalan vagyok nem tudom mit csináljak,a játszótéren ugyan ezt csinálja!Próbálkozok,találkozunk újra és újra,reménykedem h lesz változás,de semmi.Kérlek benneteket segítsetek!

2014. jan. 24. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
nem érzi jól magát a társaságában! minden gyerekkel ilyen vagy csak vele?
2014. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

fél tőle? Másik gyerektől is?


Az én gyerekem mikor pici volt, minden kedveskedő egyént leordított, aki közel hajolt hozzá, az ezerszer látott védőnőt, még anyóst is, már égő volt. Kinövi.

2014. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb ha leordítja a védőnőt, az én fiam lefosta :) A védőnőm erősködött, hogy akarja nézni a gyerek popsiját és hát rosszkor nyitottuk ki a pelust :D
2014. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos minden kisgyerekkel ilyen!
2014. jan. 24. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért találkozzatok a barátnőddel nyugodtan, csak ne erőltessétek, hogy a kicsik feltétlenül együtt játszanak. Ebben a korban még nem tudnak együtt játszani, korban, fejlettségben nem tartanak ott.


A fiamat írd nyugodtan kisbetűvel...

2014. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért írnám kisbetűvel?Tudok helyesen írni,nekem így esik jól!Segítséget vártam nem kritizálást!
2014. jan. 27. 09:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem játszanak együtt,tisztában vagyok azzal,hogy még nincsenek abban a korban.Csak egy szobába,egy lakásban vagyunk,meg az utcán együtt sétálunk.
2014. jan. 27. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Hú, de érzékeny valaki a kritikára! Pedig nem is volt bántóan megfogalmazva..


A helyesírás nem "hogy esik jól - kérdés", hanem egyszerűen, hogy szabályos...ennyi...

2014. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy itt nem a helyesírás fontossága a lényeg!Csak sajnos némelyik ember jobban érzi magát attól,ha a másik emberbe beleköthet!
2014. jan. 30. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!