Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a cipőmárka, ami jó...

Melyik az a cipőmárka, ami jó a lábacskának, de nem horror áron van?

Figyelt kérdés
Ikergyermekeim 14 hónaposak, 1 hónapja indultak el. Tavasszal már biztosan fognak menni az utcán is, ezért akkorra tervezem megvenni az első cipőjüket. Melyik márkát ajánljátok? Nem szeretnék fejenként 10.000 Ft-ot adni egy cipőért, amit 3 hónap alatt kinőnek, de azért merev talpú, kínai műanyagban sem szeretném járatni őket.
2014. jan. 24. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Deichmannak a Boby Shoes márkájú cipője nem olyan rossz,és 3-4 ezer ft-ba kerül! [link]
2014. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én maus-t vettem (tanodacipő) elsőnek. szerintem baráti ára van és elég hajlékony a talpa, jó minőségű.
2014. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fiam szintén 14 hós, a lányom 3 és fél éves, a nagynak supináltat kell hordania, és a kicsinek is azt ajánlották,mert hasonló a lábuk. Mi a tanodacipo.hu-ról rendelünk cipőket, ott a legolcsóbb, bár a lábuk egészségén nem akarok spórolni.Ott mindig van akciós, és a Maus magyar gyártmány,jó minőségűek nagyon.
2014. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem ,hogy nem akarsz ennyi pénzt kiadni,pláne nem kétszer,de szerintem nem ez az amin spórolni kell.

Lehet spórolni a babaruhákon,amit turiból veszel,vagy babakocsin amit használtan.De az első cipő,amiben megtanul járni az fontos.Mi Elefantent vettünk a lányunknak,13 hónapos.Nagyon jó,megvagyok vele elégedve.

Ilyet vettünk neki:


[link]

2014. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
D.d. Step
2014. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!