Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 2 hónapos kisbabát el...

Ketteske kérdése:

Egy 2 hónapos kisbabát el lehet vinni 2 hétre nyaralni (kocsival) Európán belül?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Sztem még kicsi hozzá. Én nem vinném, mert nekik még fontos az otthon nyugalma.
2009. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ez sok mindentől függ: éjszaka a babád nyugodtan alszik?

Nem hasfájos? Rendesen eszik, alszik? Tényleg pici még az utazáshoz, de neki most az a legfontosabb, hogy te mindig mellette legyél. Ez gondolom így lesz, akkor ő nem fogja érzékelni nagyon a környezetváltozást. Mi a babánkat 6hónapos korától vittük magunkkal mindenhová: belföld, külföld.Bárhol tud aludni, van saját utazóágya.

Sok boldogságot!

2009. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Korainak érzem, de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. A te babád, te tudod a legjobban, mi fér bele a programba. De két hónaposan még tényleg nagyon fiatalka. Jószerével egész nap alszik és eszik. Ehhez nyugalom kell. És szülés után két hónappal (pedig nekem még gátsérülésem se volt, napok alatt felépültem, jól éreztem magamat) nekem nem nagyon hiányzott más, mint az otthoni nyugalom, összebújás a babámmal, a párommal, béke, szeretet... A fene se volt kíváncsi más tájakra, vidékekre, nagyon nem kívántam volna az utazást. Az volt a jó, hogy nagyokat alhattam, mert a picim is jó alvó, jó evő a mai napig. Jólesett egy-egy séta babakocsival, hordozókendővel, mi is kimentünk néptáncfesztivált nézni, ebédeltünk étteremben, ilyesmi, de ezek csak néhány órát jelentettek naponta. A többit jó volt otthon tölteni. A babának pedig sokat számít, hogy mekkora nyugalom van körülötte. De ezt döntsd el te! Ami neked a legjobb, az lesz a babádnak is.
2009. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is korai még, nekem nyáron lesz 1 éves a kisfiam, mi egyelőre csak belföldre megyünk vele, majd jövőre talán külföldre is.
2009. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hósan vittem el kisfiam telelni 5 napra és azt hiszem elég is volt neki ennyi, egyelőre. Az éjszakái nagyon nem voltak jók, volt hogy 5x keltünk... nappal egy angyal volt (de amúgy is jó gyerek). Majd nyáron (1 éves lesz) újra próbálkozunk 1 héttel külföldön. Hogy korai e vagy sem azt csak te tudhatod, de 2hósan én is azt gondolom, hogy fontos neki az otthon nyugalma.
2009. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!