Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki terpeszbugyit...

Használ valaki terpeszbugyit a kisbabájánál? Éjjel-nappal abban kell lennie?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták, hogy a csípőizülete miatt tornáztassam és a gyerekorvos javasolta a terpeszbugyit is, így meg lehet előzni a csípőficam kialakulását. Járt valaki így?
2009. dec. 4. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
a lányomnak volt.Amikor cseréltem a pelusát,mindig tornáztattam a lábát.(éjjel persze nem)neki is volt ilyen terpesz őelusa.Mindig rajta volt,éjjel nappal.Hát bocsi arra már nem emlékszem meddig,de szerintem pár hónapig biztos.Hát,nem szerette az biztos,de ugye muszály.Azóta már 16 éves és semmi sem látszik se a járásán,se csípőjén.
2009. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is javasolta a gyerekorvosunk, éjszakára kellett használni, teljesen kétségbeestem mert nem valami szép látvány amikor a kislányomra raktam de megnyugtattak,hogy a látszat ellnére nem fáj egy hetes volt amikor ajánlotta a doktornő és 1,5 hónapos koráig kellett, ne félj használni,

4 hós kislány anyucija:)

2009. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is hordani kellett 6 hétig, 3 hónapos korától, mert a jobb lába kicsit kötött volt. (szerintem ezzel nem megelőzni lehet a csípőficamot, hanem ha kötöttek a csípőizmok, akkor kell ez) Mi csak éjszakára adtuk rá, igazából nem tudom, hogy ér-e egyáltalán valamit, mert a térdénél van az a kemény papír, és nem terpeszti szét annyira a lábát, amennyire kellene. Ha tudod inkább tornáztasd sokat (a mienk nem engedte a tornát) Egyébként őket nem zavarja ez a gatya.
2009. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!