Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem unjátok még, hogy szinte...

Nem unjátok még, hogy szinte minden 5. kérdés arról szól, hogy be oltassátok magatokat, vagy babátokat, vagy féltitek e gyerekeiteket a H1N1-től?

Figyelt kérdés
Minden nap van itt olyan kérdés, hogy mered ide-vagy oda vinni babádat: tömegbe, bevásárolni, mikulás ünnepségre, úszni... Hisz mindenki maga dönti el, hogy mit csinál. Egyáltalán mért itt teszik fel ezeket a kérdéseket? Mért nem az egészség kategóriában? Hisz ez az egészségről szól.
2009. dec. 4. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Látom te sem unod még...

Te is ilyen típusút tettél fel pont itt. :) Ne olvasd akkor el! Miért zavar? Ugorj! :)

2009. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

de unom.

de azt is unom hogy:

Nem tudom terhes vagyok e de bevehetek ezt meg ezt? csinálhatom azt meg azt?

Ennyi erővel kb. 13 éves korunktól 45-50 éves korunkig ne csináljunk semmit ne vegyünk be semmit mert lehet hogy terhes vagyok.

őrület.

A női szervezet jól ki van találva és amikor igen komoly károkat tudnánk okozni az embrionak már késik a mensi tehát tudjuk hogy baba van.

2009. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De unom, sőt igazából ingerel is. Ha végignézek az oldalon mindenhol a vírus neve villog. A csapból is ez folyik. Igen, fontos informálódni, de mért kell százszor feltenni ugyanazt a kérdést?
2009. dec. 4. 14:07
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez az oldal arra való, hogy feltegyünk olyan kérdéseket, amik foglalkoztatnak minket. Most ennek a kérdéskörnek van aktualitása, és aki egy kicsit nyitott szemmel jár a világban az aggódik a gyermekéért. Persze előfordulnak nap mint nap ugyanazok a kérdések, de meg kell értenünk azokat az embereket akik aggódnak. Ha téged zavar egyszerűen ugord át őket.
2009. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Engem az olyan emberek zavarnak akik másokkal szemben semmilyen empátiát nem mutatnak. Akik feltesznek olyan kérdéseket mint TE!!
2009. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

NEM!


Az ilyen "okosokat" unom mint TE!!!

2009. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Szia,én is nagyon unom,már ezt a dolgot.Tegnap beléptem a gyakorikba,és azon belül is a terhesség kategóriába.Az első két oldalon 15 h1n1-es kérdés volt.Eléggé ideges voltam e.miatt,mert szeretek ezen az oldalon lenni,de ha már itt vagyok szeretnék normális kérdéseket látni,és válaszokat,ami esetleg nekem is segíthet.Egyik ilyen jellegű kérdésbe sem léptem bele,mert tényleg nagyon unom,viszont rövid ideig is tartózkodtam az oldalon,mert olyan értelmes kérdés,ami 1 nap nem 15-ször fordul elő,olyan nagyon kevés volt,hamar végig mentem rajtuk.De nem tudunk mit tenni,ha vége a járvány időszaknak,majd vissza áll a rend!:)Szerintem te se idegeskedj rajta.
2009. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azokanak is, akik azt hiszik rólam így ismeretlenül, hogy nem vagyok empatikus, meg csak okoskodom. Nem pontozok, még mielőtt ezzel is megvádoltok majd. Én nem sértegetek senkit sem, így ti se tegyétek!

Köszönöm!

2009. dec. 4. 14:25
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez van velem is. Kevesebbet vagyok az oldalon, pedig sokat szoktam olvasgatni a válaszokat.
2009. dec. 4. 14:28
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen igazad van kedves kérdező!És azért mert unjuk ezeket a kérdéseket,attól még mi is aggódunk.De azért annyira nem kéne túlaggódni ezt a dolgot,olvastam itt olyat,hogy volt olyan,aki a héten még ki sem vitte a babáját a járvány miatt.Na ő normális?

Nekem is lett volna vmelyik nap egy kérdésem a h1n1-ről,de megnéztem a 2.oldalt(is)és ott pontosan megtaláltam azt a kérdés,így ott elolvastam hozzá a válaszokat.

2009. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!